POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 166

8.480.000 liczba odwiedzin od
01.01.2014

PLR7: wygrane RCC i Husara04.05.2014

W sobotę rozegrano dwa kolejne turnieje Polskiej Ligi Rugby 7. W Wojsławicach k/Zduńskiej Woli w stawce sześciu ekip najlepsi okazali się gracze RC Częstochowa, natomiast w Bolesławcu zagrało osiem drużyn, ale zawodnicy Husara nie okazali się zbyt gościnni wygrywając wszystkie mecze.
 
XIII turniej PLR 7  – 03.05.2014, Wojsławice:
grupa A: 1.RC Częstochowa 2.Czarni w Bytomiu 3.RK Zduńska Wola;
grupa B: GRC Łódź 2.Tytan Gniezno 3.BBRC Łódź.
gry grupowe: Czarni – RKZW 14:12, BBRC – Tytan 17:7, RCC – Czarni 36:0, GRC- Tytan 0:21, RKZW – RCC 0:17, BBRC – GRC 20:0.
Tabela grupy A: 1.RC Częstochowa 2 6 53:0; 2.Czarni w Bytomiu 2 4 14:48; 3.RK Zduńska Wola 2 2 12:31;
Tabela grupy B: 1.BBRC Łódź 2 6 37:7; 2.Tytan Gniezno 2 4 28:14; 3.GRC Łódź 2 2 0:41.
1/2 finału: RCC – Tytan 10:7, BBRC – Czarni 17:0.
Finały – o V miejsce: RKZW – GRC 15:19; o III miejsce: Tytan – Czarni 24:5; o I miejsce: RCC – BBRC 29:5.
Klasyfikacja końcowa: 1.RCC Częstochowa 14 pkt; 2.BBRC Łódź 9 pkt; 3.Tytan Gniezno 7 pkt; 4.Czarni w Bytomiu 5 pkt; 5.GRC Łódź 3 pkt; 6.RK Zduńska Wola 1 pkt.
 
XIV turniej PLR – 03.05.2014 – Bolesławiec:
grupa A: 1.Husar Bolesławiec 2.Horken Kittlitz 3.Dragons Żmigród 4.RC Rumburk;
grupa B: 1.Kaskada Szczecin 2.Miedziowi Lubin 3.Black Gryffin Świdnica 4.RC Karlhoffen.
gry grupowe: Husar – Rumburk 35:0, Kaskada – Karlhoffen 19:5, Horken – Dragons 5:10, Miedziowi – Black Gryffin 29:0, Rumburk – Dragons 0:24, Karlhoffen – Black Gryffin 20:0, Husar – Horken 33:10, Kaskada – Miedziowi 21:14, Horken – Rumburk 26:0, Miedziowi – Karlhoffen 27:0, Dragons – Husar 0:56, Black Gryffin – Kaskada 0:15.
Tabela grupy A: 1.Husar Bolesławiec 3 9 124:10; 2.Dragons Żmigród 3 7 34:61; 3.Horken Kittlitz 3 5 41:43; 4.RC Rumburk 3 3 0:85;
Tabela grupy B: 1.Kaskada Szczecin 3 9 55:19; 2.Miedziowi Lubin 3 7 60:21; 3.RC Karlhoffen 3 5 25:46; 4.Black Gryffin Świdnica 3 3 0:64.
1/2 finału: Husar – Miedziowi 45:0, Kaskada – Dragons 26:5.
Finały – o VII miejsce: Rumburk – Black Gryffin 12:7; o V miejsce: Horken – Karlhoffen 19:17; o III miejsce: Miedziowi – Dragons 19:0; o I miejsce: Husar – Kaskada 17:7.
Klasyfikacja końcowa: 1.Husar Bolesławiec 18 pkt; 2.Kaskada Szczecin 13 pkt; 3.Miedziowi Lubin 11 pkt; 4.Dragons Żmigród 9 pkt; 5.RC Horken Kittlitz 7 pkt; 6.RC Karlhoffen 5 pkt; 7.RC Rumburk 3 pkt; 8.RC Black Gryffin Świdnica 1 pkt.
Co ciekawe zwycięzcy sobotnich zawodów znajdują się także na czele klasyfikacji generalnej po XIV turniejach. Prowadzi Husar Bolesławiec 63 punkty w 5 turniejach, przed RC Częstochowa 54/6, Gentlemen’s RC Łódź 40/6, RK Unisław 36/3 i ukraińskim Roland Iwano-Frankowsk 31/3.
Kadra na ME7 do lat 19 Cenne wygrane Lechii i Budowlanych SA

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 8% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 24% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 166

8.480.000 liczba odwiedzin od
01.01.2014