POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.711.364 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ostatni sprawdzian juniorów przed ME 13.03.2014

W sobotę, 22 marca w Trójmieście (Sopot lub Gdynia) przygotowujący się do występu w Wielkopolsce polscy juniorzy rozegrają ostatni mecz kontrolny przed Mistrzostwami Europy Juniorów. Ich rywalami będą reprezentanci Litwy, którzy będą w tym roku walczyć będą o awans do grupy A.
 
Polska U18 v Litwa U18 (Trójmiasto, 22 marca)
 
Młodzi kadrowicze zbierają się dzień wcześniej, 21 marca do godz. 14.00 w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Gdyni przy ul. Energetyków 13A. Konsultacja zakończy w dniu 23.03.2014 r. około godz. 09.00.
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!!!):
-  ubiór sportowy na boisko naturalne i sztuczne (należy przewidzieć ochłodzenie i opady atmosferyczne),
-  obuwie do gry oraz obuwie treningowe (boisko naturalne, boisko sztuczne),
-  ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd środkami komunikacji publicznej i udział w konsultacji,
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu.
 
Uwaga!!! W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Powołania otrzymali:
Budowlani Łódź: Krystian Pogorzelski, Maciej Kociński, Paweł Pepliński, Paweł Urbaniak, Przemysław Serafin, Dominik Nowiński; Orkan Sochaczew: Michał Kępa, Jakub Młyńczak, Kamil Palasik, Mateusz Plichta, Daniel Pamięta, Mateusz Popiołek, rezerwa: Patryk Przybylski; Lechia Gdańsk: Szymon Mrozewski, Karol Skrzypiński, Andrzej Szczęsny, rezerwa: Robert Wójtowicz; Posnania Poznań: Bartosz Kubalewski, Mateusz Nitschke; Skra Warszawa: Łukasz Król, Jędrzej Nowicki, Daniel Kosiorek; Budowlani Lublin: Maciej Grabowski, Wojciech Lubisz; Czarni w Bytomiu: Marcin Gulka; Juvenia Kraków: Bartłomiej Kozak; Czarni Pruszcz Gdański: Paweł Gajowniczek; RC Ruda Śląska: Jakub Mańkowski.
 
Kadra  szkoleniowa: trener - Krzysztof  Okapa, asystent trenera - Karol Czyż, fizjoterapeuta - Robert Cajzer, kierownik reprezentacji - Wiesław Piotrowicz.
Zimowe przygotowania kadry kobiet PLR7 startuje w Gdańsku i Częstochowie

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Mołdawia

Rugby Europe Trophy
Gdańsk, 18.11.2017

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.711.364 liczba odwiedzin od
01.01.2014