POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 119

10.587.482 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ostatni sprawdzian juniorów przed ME 13.03.2014

W sobotę, 22 marca w Trójmieście (Sopot lub Gdynia) przygotowujący się do występu w Wielkopolsce polscy juniorzy rozegrają ostatni mecz kontrolny przed Mistrzostwami Europy Juniorów. Ich rywalami będą reprezentanci Litwy, którzy będą w tym roku walczyć będą o awans do grupy A.
 
Polska U18 v Litwa U18 (Trójmiasto, 22 marca)
 
Młodzi kadrowicze zbierają się dzień wcześniej, 21 marca do godz. 14.00 w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Gdyni przy ul. Energetyków 13A. Konsultacja zakończy w dniu 23.03.2014 r. około godz. 09.00.
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!!!):
-  ubiór sportowy na boisko naturalne i sztuczne (należy przewidzieć ochłodzenie i opady atmosferyczne),
-  obuwie do gry oraz obuwie treningowe (boisko naturalne, boisko sztuczne),
-  ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd środkami komunikacji publicznej i udział w konsultacji,
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu.
 
Uwaga!!! W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Powołania otrzymali:
Budowlani Łódź: Krystian Pogorzelski, Maciej Kociński, Paweł Pepliński, Paweł Urbaniak, Przemysław Serafin, Dominik Nowiński; Orkan Sochaczew: Michał Kępa, Jakub Młyńczak, Kamil Palasik, Mateusz Plichta, Daniel Pamięta, Mateusz Popiołek, rezerwa: Patryk Przybylski; Lechia Gdańsk: Szymon Mrozewski, Karol Skrzypiński, Andrzej Szczęsny, rezerwa: Robert Wójtowicz; Posnania Poznań: Bartosz Kubalewski, Mateusz Nitschke; Skra Warszawa: Łukasz Król, Jędrzej Nowicki, Daniel Kosiorek; Budowlani Lublin: Maciej Grabowski, Wojciech Lubisz; Czarni w Bytomiu: Marcin Gulka; Juvenia Kraków: Bartłomiej Kozak; Czarni Pruszcz Gdański: Paweł Gajowniczek; RC Ruda Śląska: Jakub Mańkowski.
 
Kadra  szkoleniowa: trener - Krzysztof  Okapa, asystent trenera - Karol Czyż, fizjoterapeuta - Robert Cajzer, kierownik reprezentacji - Wiesław Piotrowicz.
Zimowe przygotowania kadry kobiet PLR7 startuje w Gdańsku i Częstochowie

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 119

10.587.482 liczba odwiedzin od
01.01.2014