POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 118

10.578.097 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ostatnia jesienna kolejka ligowa19.11.2014

Przed nami ostatnia jesienna kolejka Ekstraligi, Ogniwo podejmuje Budowlanych tym razem na boisku przy ul. 23 Marca 95, a Lechia zmierzy się z Arką w kolejnych derbach Wybrzeża. 
Na zakończenie zaległy mecz I ligi Budowlanych z Lublina i Łodzi.
 
Ekstraliga Faza II – runda IV – 22-23.11.2014
Grupa mistrzowska
Ogniwo Sopot - Budowlani Łódź S.A. (niedziela, godz. 13.30; Reks, Marciniak, Szostek)
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia (sobota, godz. 13.30; Michałkiewicz, Michalik, Sienkiewicz, obserwator - Zeszutek)
Grupa spadkowa
Posnania Poznań - Pogoń Siedlce (sobota, godz. 13.00; (Marciniak, Szczepański, Baniewicz)
Orkan Sochaczew - Juvenia Kraków (niedziela, godz.12.00;  Jasiński, Pawlik, Pantoł; obserwator - Piotrowicz)
 
I liga – runda VI – 22.11.2014 (zaległy)
Budowlani Lublin - KS Budowlani Łódź (sobota, godz.13.00; Wolsza, Piotrowicz)
 

W internecie, na stronie www.imprezylive.pl, dostępne będą przekazy z Gdańska (sobota), Sochaczewa i Sopotu (niedziela). 

Program Konferencji Licencyjnych Nabór na stanowisko Pomorskiego ROR

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 118

10.578.097 liczba odwiedzin od
01.01.2014