banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Organizacja imprez rangi Mistrzostw Polski18.01.2017


Polski Związek Rugby ogłasza konkurs na organizację imprez rangi Mistrzostw Polski, składanie ofert do 31 stycznia 2017 na adres mailowy m.misiak@pzrugby.pl
 
Rugby XV
- Mistrzostwa Polski Kadetów XV, U16 – turniej finałowy 8 drużyn, termin: 05-08.07.2017
 
- Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/Mistrzostwa Polski Juniorów XV – organizator województwo mazowieckie (miejsce do ustalenia: PZR/OZR/WISS). Zawody odbędą się w terminie 18-23.07.2017, udział – 6 drużyn
 
Rugby 7
- Mistrzostwa Polski Kadetów 7, U16 – turnieje półfinałowe, termin: 20.05.2017
* strefa (centrum, wschód, południe)
* strefa (północ, zachód)
 
- Mistrzostwa Polski Juniorów 7, U18 – turnieje półfinałowe, termin: 21.05.2017
* strefa (centrum, wschód, południe)
* strefa (północ, zachód)
 
- Mistrzostwa Polski Kadetów 7, U16 – turniej finałowy 8 drużyn, termin: 18.06.2017
 
- Mistrzostwa Polski Juniorów 7, U18 – turniej finałowy 8 drużyn, termin: 17.06.2017
 
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w rugby 7 – turnieje półfinałowe
* strefa (MAZ, ŁDZ, LUB) – turniej zaległy, termin:  29-30.04.2017
* strefa ((ŚL, MŁP, WLP, LBU, DŚL) – turniej zaległy, termin: 29-30.04.2017
* strefa (MAZ, ŁDZ, LUB) – II turniej półfinałowy, termin: 20-21.05.2017
* strefa (ŚL, MŁP, WLP, LBU, DŚL ) – II turniej półfinałowy, termin: 20-21.05.2017
* strefa (POM, WM, KPM, ZPM) – II turniej półfinałowy, termin: 20-21.05.2017
 
Turnieje finałowe MMM 7, wg. wcześniejszych ustaleń.
 
Maciej Sylwester Misiak

Weterani: Propozycja kalendarza 2017 Rugby w Szwajcarii
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 04.04.2019 - 05.04.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 1 5
2 Budowlani Łódź SA 1 5
3 MKS Pogoń Siedlce 1 5
4 RC Lechia Gdańsk 1 5
5 KS Budowlani Lublin 1 4
6 RC Orkan Sochaczew 1 1
7 OKS Skra Warszawa 1 1
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0
9 KS Budowlani Łódź 1 0
10 RC Arka Gdynia 1 0