POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.552.277 liczba odwiedzin od
01.01.2014

OOM/MPJ U18: Dzień pierwszy19.07.2016


Komunikat Nr 1 Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Rugby, Bolesławiec 19.07.2016
 
Lechia Gdańsk v Budowlani Lublin 0:7 (0:7)
Budowlani: Musur Michał 5, Brzezicki Wojciech 2.
Żółta kartka: Zieliński Oskar (Lechia Gdańsk).
 
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 3:40 (3:19)
Arka: Czajkowski Michał 5.
Orkan: Sadowski Bartłomiej 10, Wiśniewski Hubert 10, Paradowski Patryk 5, Gadomski Michał 5, Niżnik Piotr 5, Mechecki Krystian 5.
Żółta kartka: Okoniewski Norbert (Orkan Sochaczew).
 
KS Budowlani Łódź v Sparta Jarocin 40:7 (21:0) 
Budowlani: Brzozowski Kamil 15, Kacprowicz Robert 5, Pustkowski Bartosz 5, Wyderka Tomasz 5, Zieliński Maciej 5, Korusiewicz Arkadiusz 5.
Sparta: Włodarek Kacper 7.
Żółte kartka: Pietrakowski Patryk, Majchrzak Szymon (obaj Budowlani Łódź).
 
Tabela 
1. Orkan Sochaczew – 3 pkt. (40:3)
2. KS Budowlani Łódź – 3 pkt. 40:7)
3. Budowlani Lublin – 3 pkt. (7:0)
4. Lechia Gdańsk – 1 pkt. (0:7)
5. Sparta Jarocin – 1 pkt. (7:40)
6. Arka Gdynia – 1 pkt. (3:40) 
 
Sędzia główny
Wiesław Piotrowicz

Rugby w Rosji - sport i polityka OOM/MPJ U18: Dzień drugi

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.552.277 liczba odwiedzin od
01.01.2014