POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 106

10.335.894 liczba odwiedzin od
01.01.2014

OOM Bolesławiec - Dzień 116.07.2014

W Bolesławcu rozpoczęły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W pierwszych meczach zwyciężały drużyny: Orkan Sochaczew (tylko trzema punktami ze Spartą Jarocin), Lechia Gdańsk i KS Budowlani Łódź.
 
Wyniki  
Sparta Jarocin - Orkan Sochaczew 10:13 (0:3) 
Punkty: Sparta- Żarczyński Maciej 5, Włodarek Kacper 5; Orkan- Plichta Mateusz 8, Korzeniewski Oskar 5.
Żółta kartka: Nowak Łukasz (Sparta).
 
Budowlani Lublin - Lechia Gdańsk 10:33 (0:26)
Punkty: Budowlani- Gawroński Bartłomiej 5, Wójcik Jarosław 5; Lechia- Wójtowicz Robert 10, Skrzypiński Karol 6, Pieńkowski Paweł 5, Boczulak Paweł 5, Bracik Miłosz 5, Możejko Kuba 2. 
 
KS Budowlani Łódź - Posnania Poznań 26:7 (12:0) 
Punkty: Budowlani- Brzozowski Kamil 6, Witkowski Szymon 5, Nowiński Dominik 5, Pustkowski Bartosz 5, Kozłowski Dorian 5; Posnania- Nitschke Mateusz 5, Kinast Dawid 2.
Żółte kartki: Brzozowski Kamil, Hovhannisyan Dawid i Witkowski Szymon (Budowlani); Najdul Dawid i Nitschke Mateusz (Posnania).
 
Tabela 
1. Lechia Gdańsk - 3 pkt. (33:10)
2. KS Budowlani Łódź - 3 pkt. (26:7)
3. Orkan Sochaczew - 3 pkt. (13:10)
4. Sparta Jarocin - 1 pkt. (10:13)
5. Posnania Poznań - 1 pkt. (7:26)
6. Budowlani Lublin - 1 pkt. (10:33) 
                                                                                           
                                                              Sędzia Główny- Wiesław Piotrowicz
 
Mecze w dniu 17 lipca 2014
10.00 Budowlani Łódź - Sparta Jarocin
12.00 Lechia Gdańsk - Posnania Poznań
14.30 Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew
 
Zdjęcia w-obiektywie.eu [kliknij]
 
Regionalni Oficerowie Rozwoju OOM Bolesławiec - Dzień 2

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 106

10.335.894 liczba odwiedzin od
01.01.2014