POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

OOM Bolesławiec - Dzień 116.07.2014

W Bolesławcu rozpoczęły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W pierwszych meczach zwyciężały drużyny: Orkan Sochaczew (tylko trzema punktami ze Spartą Jarocin), Lechia Gdańsk i KS Budowlani Łódź.
 
Wyniki  
Sparta Jarocin - Orkan Sochaczew 10:13 (0:3) 
Punkty: Sparta- Żarczyński Maciej 5, Włodarek Kacper 5; Orkan- Plichta Mateusz 8, Korzeniewski Oskar 5.
Żółta kartka: Nowak Łukasz (Sparta).
 
Budowlani Lublin - Lechia Gdańsk 10:33 (0:26)
Punkty: Budowlani- Gawroński Bartłomiej 5, Wójcik Jarosław 5; Lechia- Wójtowicz Robert 10, Skrzypiński Karol 6, Pieńkowski Paweł 5, Boczulak Paweł 5, Bracik Miłosz 5, Możejko Kuba 2. 
 
KS Budowlani Łódź - Posnania Poznań 26:7 (12:0) 
Punkty: Budowlani- Brzozowski Kamil 6, Witkowski Szymon 5, Nowiński Dominik 5, Pustkowski Bartosz 5, Kozłowski Dorian 5; Posnania- Nitschke Mateusz 5, Kinast Dawid 2.
Żółte kartki: Brzozowski Kamil, Hovhannisyan Dawid i Witkowski Szymon (Budowlani); Najdul Dawid i Nitschke Mateusz (Posnania).
 
Tabela 
1. Lechia Gdańsk - 3 pkt. (33:10)
2. KS Budowlani Łódź - 3 pkt. (26:7)
3. Orkan Sochaczew - 3 pkt. (13:10)
4. Sparta Jarocin - 1 pkt. (10:13)
5. Posnania Poznań - 1 pkt. (7:26)
6. Budowlani Lublin - 1 pkt. (10:33) 
                                                                                           
                                                              Sędzia Główny- Wiesław Piotrowicz
 
Mecze w dniu 17 lipca 2014
10.00 Budowlani Łódź - Sparta Jarocin
12.00 Lechia Gdańsk - Posnania Poznań
14.30 Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew
 
Zdjęcia w-obiektywie.eu [kliknij]
 
Regionalni Oficerowie Rozwoju OOM Bolesławiec - Dzień 2
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11