POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Nowy Rok w Sochaczewie02.01.2017


W niedzielę 1 stycznia, z inicjatywy Rugby Veterans Orkan Sochaczew, odbyło się rozpoczęcie sezonu rugby 2017. O godzinie 14 na placu boju stawili się zawodnicy wszystkich grup wiekowych, którzy korzystając ze sprzyjającej aury, pokazali że dzień po Sylwestrze również sprzyja graniu w rugby. 
 
Szybki podział na drużyny czerwonych i niebieskich był tylko rozgrzewką do dalszej rozgrywki, która również okazała się dynamiczna w całym swoim przebiegu. Przyjacielska atmosfera nie była pozbawiona ducha sportowej rywalizacji, a zróżnicowanie zawodników pod względem wiekowym i wagowym odzwierciedlało starą rugbową prawdę, o sporcie w którym jest miejsce dla każdego. 
 
Pierwsze punkty zdobył Bartosz Ilczuk. Mecz zakończył się zwycięstwem wszystkich uczestników, a tradycyjna trzecia połowa pomogła w regeneracji po nocy sylwestrowej. Choć oczywiście również z podziałem według grup wiekowych, ale z pełnym dostępem do grilla.
 
Czerwoni v Niebiescy 12:12 
Zbigniew Dąbrowski, Robert Dłutek, Michał Szulejewski, Sławomir Krześniak, Robert Pawelec 2, Bartosz Ilczuk 5, Sławomir Dudkowski, Maciej Bobowicz, Michał Ojdowski 5, Piotr Sieklicki 5, Kamil Kościelewski, Wojciech Krześniak, Marcin Krześniak, Marcin Kłak, Konrad Pietrzyk 2, Sebastian Figat, Kamil Wydrzyński, Paweł Adamczyk, Jakub Budnik, Sebastian Misiak, Przemysław Dobijański, Adam Kaliński, Jakub Fabisiak, Sebastian Lewandowski, Kacper Sieczkowski, Paweł Szwarc, Oskar Winnicki, Szymon Frontczak, Oskar Migda, Mateusz Panek 5, Cristian Bregu, Julia Sadowska i Sandra Kłak.
Sędzia Radosław Pietrak.
 
Tekst Muszak
Zdjęcia Krzysztof „Mudin” Lewandowski

Tabela Wszechczasów 1957-2016 Kryteria powoływania Kadr Narodowych
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11