POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.567.352 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Nowa sekretarz generalna PZR30.12.2016


Decyzją zarządu PZR, na wniosek prezesa Dariusza Olszewskiego, Paulina Piasecka będzie nowym sekretarzem generalnym Polskiego Związku Rugby. Wygrała ona konkurs na to stanowisko ogłoszony przez władze związku. Przypomnijmy, że ubiegała się o nie trójka kandydatów, obok zwyciężczyni także Jacek Kędzior oraz Krzysztof Czajka.

- Paulina Piasecka zaprezentowała najlepszą koncepcję pracy biura, wypadła też najlepiej jeśli chodzi o odpowiedzi na pytania z dziedziny administracji i procedur. Ma duże doświadczenie w pracy w administracji państwowej. Zna nasze środowisko, biegle włada językiem angielskim, doskonale wypada w kontaktach interpersonalnych. Decyzja Komisji Konkursowej była jednogłośna - mówi prezes Dariusz Olszewski, który był jej przewodniczącym (protokół z posiedzenia komisji jest załącznikiem do tekstu).

- Cieszę się, że decyzja zarządu była również niemal jednomyślna (10 osób było za, jedna nie oddała głosu) - dodaje prezes. - Ustaliliśmy z panią Pauliną, że obowiązki przejmie od dnia 1 lutego. Do 31 stycznia funkcję sekretarza generalnego będzie pełnił jeszcze Robert Małolepszy, który przez ten czas wdroży nową sekretarz w obowiązki. Bardzo dziękuję wszystkim kandydatom, także tym z pierwszego, unieważnionego konkursu za zgłoszenie i podjęcie trudu przygotowania oferty, dziękuję Komisji Konkursowej (w jej skład obok prezesa wchodzili: przedstawiciel ministerstwa sportu Tomasz Wiśniewski oraz członkowie zarządu PZR: wiceprezes Krzysztof Liedel, Andrzej Kuć i Robert Pietrzak). Dziękuję też Robertowi Małolepszemu za pracę jaką włożył w przygotowanie i przeprowadzenie konkursu, jako sekretarz komisji, dziękuję zarządowi za zaufanie i głosowanie nad moim wnioskiem.

Na koniec chciałbym złożyć wszystkim członkom Polskiego Związku Rugby - zawodnikom i zawodniczkom, trenerom, działaczom, sędziom, członkom sztabów szkoleniowych, byłym zawodnikom, wszystkim kibicom, naszym kontrahentom i wszystkich, którzy interesują się rugby – wszystkiego dobrego w Nowym Roku - sukcesów w sporcie i życiu osobistym, zdrowia. Liczę, że Nowy Rok będzie lepszy niż ten poprzedni, że będziemy razem działać na rzecz polskiego rugby. Do Siego Roku - zakończył Dariusz Olszewski.

Nowa sekretarz generalna PZR, Paulina Piasecka (ur. 1978)
- absolwentka Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, analityk, wykładowca akademicki. Stypendystka programu Departamentu Stanu USA "International Visitor Leadership Program". Doświadczenia zawodowe zdobywała jako naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, pracownik Departamentu Unii Europejskiej i Współpracy Międzynarodowej w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz pracownik Biura Zarządu Głównego Wodnego Ochotniczego Pogotowania Ratunkowego. Zastępca Dyrektora Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas. Autorka i współautorka publikacji nt. analizy informacji w zarządzaniu.

Medale krajowych rozgrywek 2016 Rugby Europe wybrała piłki Rhino

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.567.352 liczba odwiedzin od
01.01.2014