POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 209

8.667.867 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Nowa sekretarz generalna PZR30.12.2016


Decyzją zarządu PZR, na wniosek prezesa Dariusza Olszewskiego, Paulina Piasecka będzie nowym sekretarzem generalnym Polskiego Związku Rugby. Wygrała ona konkurs na to stanowisko ogłoszony przez władze związku. Przypomnijmy, że ubiegała się o nie trójka kandydatów, obok zwyciężczyni także Jacek Kędzior oraz Krzysztof Czajka.

- Paulina Piasecka zaprezentowała najlepszą koncepcję pracy biura, wypadła też najlepiej jeśli chodzi o odpowiedzi na pytania z dziedziny administracji i procedur. Ma duże doświadczenie w pracy w administracji państwowej. Zna nasze środowisko, biegle włada językiem angielskim, doskonale wypada w kontaktach interpersonalnych. Decyzja Komisji Konkursowej była jednogłośna - mówi prezes Dariusz Olszewski, który był jej przewodniczącym (protokół z posiedzenia komisji jest załącznikiem do tekstu).

- Cieszę się, że decyzja zarządu była również niemal jednomyślna (10 osób było za, jedna nie oddała głosu) - dodaje prezes. - Ustaliliśmy z panią Pauliną, że obowiązki przejmie od dnia 1 lutego. Do 31 stycznia funkcję sekretarza generalnego będzie pełnił jeszcze Robert Małolepszy, który przez ten czas wdroży nową sekretarz w obowiązki. Bardzo dziękuję wszystkim kandydatom, także tym z pierwszego, unieważnionego konkursu za zgłoszenie i podjęcie trudu przygotowania oferty, dziękuję Komisji Konkursowej (w jej skład obok prezesa wchodzili: przedstawiciel ministerstwa sportu Tomasz Wiśniewski oraz członkowie zarządu PZR: wiceprezes Krzysztof Liedel, Andrzej Kuć i Robert Pietrzak). Dziękuję też Robertowi Małolepszemu za pracę jaką włożył w przygotowanie i przeprowadzenie konkursu, jako sekretarz komisji, dziękuję zarządowi za zaufanie i głosowanie nad moim wnioskiem.

Na koniec chciałbym złożyć wszystkim członkom Polskiego Związku Rugby - zawodnikom i zawodniczkom, trenerom, działaczom, sędziom, członkom sztabów szkoleniowych, byłym zawodnikom, wszystkim kibicom, naszym kontrahentom i wszystkich, którzy interesują się rugby – wszystkiego dobrego w Nowym Roku - sukcesów w sporcie i życiu osobistym, zdrowia. Liczę, że Nowy Rok będzie lepszy niż ten poprzedni, że będziemy razem działać na rzecz polskiego rugby. Do Siego Roku - zakończył Dariusz Olszewski.

Nowa sekretarz generalna PZR, Paulina Piasecka (ur. 1978)
- absolwentka Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, analityk, wykładowca akademicki. Stypendystka programu Departamentu Stanu USA "International Visitor Leadership Program". Doświadczenia zawodowe zdobywała jako naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, pracownik Departamentu Unii Europejskiej i Współpracy Międzynarodowej w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz pracownik Biura Zarządu Głównego Wodnego Ochotniczego Pogotowania Ratunkowego. Zastępca Dyrektora Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas. Autorka i współautorka publikacji nt. analizy informacji w zarządzaniu.

Medale krajowych rozgrywek 2016 Rugby Europe wybrała piłki Rhino

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Portugalia

Rugby Europe Trophy
Łódź, 24.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 8% Holandia 9% Mołdawia 7% Polska 28% Portugalia 41% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 209

8.667.867 liczba odwiedzin od
01.01.2014