banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.780.047 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Rugby Tag01.12.2014

W Gdańsku 28 listopada 2014 rozegrano półfinały wojewódzkie I Ogólnopolskiego Turnieju Rugby Tag Szkół Podstawowych, do finału zaplanowanego 5 grudnia 2014 w Łodzi awansowały: Szkoła Podstawowa nr 10 Gdynia (Klasy IV, V i VI), Szkoła Podstawowa Fregata Gdańsk (Klasy IV), Szkoła Podstawowa Ogorzeliny (Klasy V) i Szkoła Podstawowa nr 1 Sopot (Klasy VI). W programie pilotażowym „Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży” biorą jeszcze udział województwa lubelskie i łódzkie. 
 
Klasy IV
A SP 10 Gdynia - Ogorzeliny 5:1, Fregata - SP10 Gdynia 5:6, Ogorzeliny - Fregata 1:2. Kolejność: 1.SP10 Gdynia; 2.Fregata; 3.Ogorzeliny. 
B SP26 - Nieżykowice 0:6, SP 56 Gdańsk - SP26 5:2, Nieżykowice - SP 56 Gdańsk 3:4. Kolejność: 1.SP 56 Gdańsk; 2.Nieżykowice; 3.SP26 
Półfinały: SP 10 Gdynia - Nieżykowice 5:2; SP 56 Gdańsk - Fregata 1:8
Mecz o 3 miejsce: Nieżykowice - SP 56 Gdańsk 2:5
Mecz o 1 miejsce: SP 10 Gdynia - Fregata 5:1
Klasyfikacja: 1.SP 10 Gdynia; 2.Fregata Gdańsk; 3.SP 56 Gdańsk; 4.Nieżykowice.
 
Klasy V
A SP 10 Gdynia - Ogorzeliny 7:3, SP86 - SP 10 Gdynia 0:5, Ogorzeliny - SP86 4:1. Kolejność: 1.SP 10 Gdynia; 2.Ogorzeliny; 3.SP86.
B SP26 - Kłodawa 1:5, SP 56 Gdańsk - SP26 0:1, Kłodawa - SP 56 Gdańsk 3:4. Kolejność: 1.Kłodawa; 2.SP 10 Gdynia; 3.SP26 
Półfinały: SP 10 Gdynia - SP 56 Gdańsk 5:0; Ogorzeliny - Kłodawa 4:3.
Mecz o 3 miejsce: SP 56 Gdańsk - Kłodawa 2:3
Mecz o 1 miejsce: SP 10 Gdynia - Ogorzeliny 4:3
Klasyfikacja: 1.SP 10 Gdynia; 2.Ogorzeliny; 3.SP Kłodawa; 4.SP 56 Gdańsk.
 
Klasy VI
A SP 86 Gdańsk - SP 1 Sopot 0:1, Kłodawa - Sierakowice 1 5:1, SP 86 Gdańsk - Kłodawa 1:6, SP 1 Sopot - Sierakowice 1 3:1, Kłodawa - SP 1 Sopot 2:3, Sierakowice 1 - SP 86 Gdańsk 2:3. Kolejność: 1.SP 1 Sopot; 2.Kłodawa; 3.SP 86 Gdańsk; 4.Sierakowice.
B SP4 - SP 9 Sopot 4:1, SP 10 Gdynia - Ogorzeliny 4:1, Sierakowice 2 - SP4 1:2, SP 9 Sopot - SP 10 Gdynia 0:12, Sierakowice 2 - Ogorzeliny 1:4, SP4 - SP 10 Gdynia 1:8, Ogorzeliny - SP 9 Sopot 2:3, Sierakowice 2 - SP 10 Gdynia 2:12, Ogorzeliny - SP4 2:4; Sierakowice 2 - SP 9 Sopot 0:4. Kolejność: 1.SP 10 Gdynia; 2.SP4; 3.SP 9 Sopot; 4.Ogorzeliny; Sierakowice 2.
Półfinały:  SP 1 Sopot - SP4 8:4; Kłodawa - SP 10 Gdynia 1:6
Mecz o 3 miejsce: SP4 - Kłodawa 5:6
Mecz o 1 miejsce: SP 10 Gdynia - SP 1 Sopot 9:1
Klasyfikacja: 1.SP 10 Gdynia; 2.SP 1 Sopot; 3.Kłodawa; 4.SP4
 
Program konferencji licencyjnych Pierwszy turniej Rugby Tag we Wrocławiu
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.780.047 liczba odwiedzin od
01.01.2014