banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski w Rugby Plażowym : Wyniki10.08.2015


W dniach 08-09 sierpnia br. w Sopocie rozegrano Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Kobiet w Rugby Plażowym oraz turniej amatorów Sopot Beach Rugby. Poniżej wyniki wszystkich meczy, więcej informacji niebawem.
 
MISTRZOSTWA POLSKI MĘŻCZYZN
 
Eliminacje: 
Lechia Gdańsk v Obelisk Bełchatów 8:0, Ogniwo Sopot v Czarni Pruszcz Gd. 3:3, Posnania Poznań v Alfa Bydgoszcz 5:1, Skra Warszawa v AZS AWFiS Gdańsk 4:3, Posnania Poznań v Obelisk Bełchatów 5:1, Skra Warszawa v Czarni Pruszcz Gd . 0:5, Lechia Gdańsk v Alfa Bydgoszcz 6:1, Ogniwo Sopot v AZS AWFiS Gdańsk 5:1, Alfa Bydgoszcz v Obelisk Bełchatów 4:1, AZS AWFiS Gdańsk v Czarni Pruszcz Gd. 4:2, Lechia Gdańsk v Posnania Poznań 4:1, Ogniwo Sopot v Skra Warszawa 4:3.
 
Ćwierćfinały
Alfa Bydgoszcz v Skra Warszawa 4:3 
Obeliks Bełchatów v AZS AWFiS Gdańsk 3:4 
 
Półfinały
Lechia Gdańsk v Czarni Pruszcz Gd. 4:1
Ogniwo Sopot v Posnania Poznań 1:5
 
Mecz o 7 miejsce: Obeliks Bełchatów v Skra Warszawa 0:3
Mecz o 5 miejsce:  AZS AWFiS Gdańsk v Alfa Bydgoszcz 2:4
Mecz o 3 miejsce: Czarni Pruszcz Gd. v Ogniwo Sopot 0:3
Mecz o 1 miejsce: Lechia Gdańsk v Posnania Poznań 5:1
 
Klasyfikacja: 1.Lechia Gdańsk; 2.Posnania Poznań; 3.Ogniwo Sopot; 4.Czarni Pruszcz Gdański; 5.Alfa Bydgoszcz; 6.AZS AWFiS Gdańsk; 7.Skra Warszawa; 8.Obeliks Bełchatów.
 
MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET
 
Eliminacje:
Warsaw Ladies Frogs v Błyskawice Rugby Wrocław 5:1; Czarne Pruszcz Gd. v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 0:6; Black Roses Poznań v Diablice Ruda Śląska 4:0; Delia Atomówki Łódź v AZS AWF Syrenki Warszawa 1:3; Warsaw Ladies Frogs v Tygrysice Orkan Sochaczew 3:1; Czarne Pruszcz Gd. v RzKS Juvenia Kraków 0:6; Diablice Ruda Śląska v Błyskawice Rugby Wrocław 3:0; AZS AWF Syrenki Warszawa v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 0:5; Black Roses Poznań v Warsaw Ladies Frogs 4:0; Delia Atomówki Łódź v Czarne Pruszcz Gd. 6:0; Błyskawice Rugby Wrocław v Tygrysice Orkan Sochaczew 1:3; Biało-Zielone Ladies Gdańsk v RzKS Juvenia Kraków 6:0.
 
Ćwierćfinały
Warsaw Ladies Frogs v RzKS Juvenia Kraków 2:1
Tygrysice Orkan Sochaczew v Delia Atomówki Łódź 2:3
 
Półfinały
Black Roses Poznań v AZS AWF Syrenki Warszawa 5:2
Diablice Ruda Śląska v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 0:4
 
Mecz o 9 miejsce: Czarne Pruszcz Gd. v Błyskawice Rugby Wrocław 0:6
Mecz o 7 miejsce: RzKS Juvenia Kraków v Tygrysice Orkan Sochaczew 1:3 
Mecz o 5 miejsce: Warsaw Ladies Frogs v Delia  Atomówki Łódź 2:4
Mecz o 3 miejsce: AZS AWF Syrenki Warszawa v Diablice Ruda Śląska 2:1
Mecz o 1 miejsce: Black Roses Poznań v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 1:2
 
Klasyfikacja: 1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.Black Roses Poznań; 3.AZS AWF Syrenki Warszawa; 4.Diablice Ruda Śląska; 5.Delia Atomówki Łódź; 6.Warsaw Ladies Frogs; 7.Tygrysice Orkan Sochaczew; 8.RzKS Juvenia Kraków; 9.Błyskawice Rugby Wrocław; 10.Czarne Pruszcz Gdański.
 
SOPOT BEACH RUGBY
 
Eliminacje:
Arka Jastrzębie v KR Sparta Jarocin 6:2; RC Lechia Veterans v Crossfit Trójmiasto 3:1; Chaos Poznań v RC Legia Warszawa 0:7; Old Blacks Pruszcz v Banici  Poznań 0:5; All Stars Ogniwo v Wataha RC Zielona Góra 6:0; Gentelmens Łódź v RC Arka Rumia 3:0; Rugby Białystok v Przyjaciele 3:3; Mafia Wołomin v KR Sparta Jarocin 3:3; Toruński Klub Rugby v Crossfit Trójmiasto 2:2; Łowcy Muszelek v RC Legia Warszawa 1:4; Tytan Gniezno v Banici  Poznań 2:4; Frogs Warszawa v Wataha RC Zielona Góra 6:0; KS Ciechan v RC Arka Rumia 0:2; Nadzieje Ogniwo v Przyjaciele 2:2; Arka Jastrzębie v Mafia Wołomin 1:3; RC Lechia Veterans v Toruński Klub Rugby 5:2; Chaos Poznań v Łowcy Muszelek 2:4; Old Blacks Pruszcz v Tytan Gniezno 1:4; All Stars Ogniwo v Wataha RC Zielona Góra 6:0; Gentelmens Łódź v KS Ciechan 3:1; Rugby Białystok v Nadzieje Ogniwo 2:3; Mafia Wołomin v Nadzieje Ogniwo 2:0; RC Lechia Veterans v Gentelmens Łódź 1:2; RC Legia Warszawa v Frogs Warszawa 2:1; Banici  Poznań v Arka Jastrzębie 5:2; Crossfit Trójmiasto v Przyjaciele 2:6; Łowcy Muszelek v RC Arka Rumia 1:5; Tytan Gniezno v All Stars Ogniwo 2:2; KR Sparta Jarocin v Rugby Białystok 2:2; Toruński Klub Rugby v KS Ciechan 0:4; Chaos Poznań v Old Blacks Pruszcz 6:0; KR Sparta Jarocin v Toruński Klub Rugby 6:0; Rugby Białystok v KS Ciechan 5:0; Arka Jastrzębie v Tytan Gniezno 1:2; Łowcy Muszelek v All Stars Ogniwo 3:2; RC Lechia Veterans v Nadzieje Ogniwo 3:1; Przyjaciele v RC Arka Rumia 0:1; Crossfit Trójmiasto v Łowcy Muszelek 2:1; Chaos Poznań v Rugby Białystok 1:4; Frogs Warszawa v Nadzieje Ogniwo 1:1; RC Arka Rumia v Tytan Gniezno 2:4; Mafia Wołomin v Banici  Poznań 1:6; Gentelmens Łódź v RC Legia Warszawa 1:3; RC Lechia Veterans v Frogs Warszawa 1:3; Crossfit Trójmiasto v All Stars Ogniwo 1:4; Arka Jastrzębie v Przyjaciele 1:2; Chaos Poznań v Ks Ciechan 4:3.
 
Mecz o 3 miejsce: Mafia Wołomin v Gentelmens Łódź 2:1
Mecz o 1 miejsce: Banici  Poznań v RC Legia Warszawa 3:4
 
Klasyfikacja: 1.Legia Warszawa; 2.Banici Poznań; 3.Mafia Wołomin; 4.Gentelmens Łódź; 5.Lechia Weterans; 6.Nadzieje Ogniwo Sopot; 7.Frogs Warszawa; 8.Arka Rumia; 9.Tytan Gniezno; 10.Jastrzębie Arka; 11. Przyjaciele; 12.All Stars Ogniwo Sopot; 13.Łowcy Muszelek; 14.Crossfit Trójmiasto; 15.Rugby Białysok; 16.Chaos Poznań; 17.KS Ciechan; 18.Old Black Pruszcz Gdański; 19.KS Sparta Jarocin; 20.Toruński Klub Rugby.
 
Rugby Championship 2015 Program Konferencji w Łomży
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Juvenia Kraków Ogniwo Sopot

Transmisja z meczu Ekstraligi
Kraków, 20.10.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 6 28
2 MKS Ogniwo Sopot 6 25
3 RzKS Juvenia Kraków 5 20
4 Pogoń Awenta Siedlce 5 15
5 RC Orkan Sochaczew 5 13
6 RC Lechia Gdańsk 6 11
7 OKS Skra Warszawa 5 6
8 RC Arka Gdynia 5 1
9 KS Budowlani Lublin 5 0