POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.714.079 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski na Plaży10.08.2014

Przez dwa dni na sopockiej plaży rozgrywano Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn oraz Sopot Beach Rugby, turniej drużyn amatorskich. Wszysko w ramach XXII Memoriału im. Edwarda Hodury. W rozgrywkach kobiet tytuł obroniły zawodniczki Black Roses Posnania Poznań, w kategorii mężczyzn zwyciężył zespół RC Lechii Gdańsk, a wśród amatorów Jastrzębie Wejherowo. W meczu VIP rozegranym przed finałem drużyna Prezydenta MIasta Sopot zremisowała 5:5 z Plażowiczami. Wyniki i klasyfikacja otrzymane od Grzegorza Szostka, sędziego głównego imprezy:
 
Mistrzostwa Polski Kobiet
 
Eliminacje
Diablice Ruda Śląska v Czarne Pruszcz Gdański 3:1
Black Roses Poznań v Barbarians 6:0
Atomówki Łódź v Ladies Frogs Warszawa 5:1
Syrenki Warszawa v Błyskawice Wrocław 5:0
Atomówki Łódź v Czarne Pruszcz Gdański 3:1
Syrenki Warszawa v Barbarians 1:1
Diablice Ruda Śląska v Ladies Frogs Warszawa 3:2
Black Roses Poznań v Błyskawice Wrocław 5:1
Ladies Frogs Warszawa v Czarne Pruszcz Gdański 1:3
Błyskawice Wrocław v Barbarians 1:2
Diablice Ruda Śląska v Atomówki Łódź 4:4
Black Roses Poznań v Syrenki Warszawa 2:1
 
Półfinały
Czarne Pruszcz Gdański v Barbarians 2:0
Ladies Frogs Warszawa v Błyskawice Wrocław 3:0
Atomówki Łódź v Syrenki Warszawa 2:0
Black Roses Poznań v Diablice Ruda Śląska 2:1
 
Mecz o VII miejsce
Barbarians v Błyskawice Wrocław 1:5
Mecz o V miejsce
Czarne Pruszcz Gdański v Ladies Frogs Warszawa 1:0
Mecz o III miejsce
Syrenki Warszawa v Diablice Ruda Śląska 1:0 
Mecz o I miejsce
Atomówki Łódź v Black Roses Poznań 3:8
 
Kolejność Mistrzostw Polski
1.Black Roses Posnania Poznań
2.Delia Atomówki BBRC Łódź
3.AZS AWF Haka Syrenki Warszawa
4.Diablice Ruda Śląska
5.Czarne Pruszcz Gdański
6.Ladies Frogs Warszawa
7.Błyskawice Wrocław
8.Barbarians*
* zespół Barbarians grał poza konkursem
 
 
Mistrzostwa Polski Mężczyzn
 
Eliminacje
Posnania Poznań v RCC Częstochowa 10:0
Arka Gdynia v Alfa Bydgoszcz 3:3
Skra Warszawa v Ogniwo Sopot 3:3
Lechia Gdańsk v AZS AWFiS Gdańsk 6:1
Skra Warszawa v RCC Częstochowa 7:1
Arka Gdynia v AZS AWFiS Gdańsk 3:2
Posnania Poznań v Ogniwo Sopot 2:4
Lechia Gdańsk v Alfa Bydgoszcz 4:0
Ogniwo Sopot v RCC Częstochowa 8:0
AZS AWFiS Gdańsk v Alfa Bydgoszcz 2:3
Posnania Poznań v Skra Warszawa 4:4
Arka Gdynia v Lechia Warszawa 0:4
 
O miejsca 5-7
AZS AWFiS Gdańsk v Alfa Bydgoszcz 4:2
AZS AWFiS Gdańsk v Posnania Poznań 1:5
Posnania Poznań v Alfa Bydgoszcz 4:0
 
Półfinały
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 5:2
Skra Warszawa v Lechia Gdańsk 1:5
 
Mecz o III miejsce
Arka Gdynia v Skra Warszawa 2:3
Mecz o I miejsce
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 2:4
 
Kolejność Mistrzostw Polski
1.RC Lechia Gdańsk
2.MKS Ogniwo Sopot
3.RKS Skra Warszawa
4.Arka Gdynia
5.Posnania Poznań
6.AZS AWFiS Gdańsk
7.Alfa Bydgoszcz
8.RCC Częstochowa
 
 
Sopot Beach Rugby
 
Półfinały
Ogniwo II Sopot - Old Blacks Pruszcz Gdański 0:6
Terror Orłowo Gdynia - All Stars Ogniwo Sopot 1:4
Jastrzębie Wejherowo - Chaos Poznań 4:1
Lechia Veterans  - Tytan Gniezno 1:4
 
Mecz o XV miejsce
Mafia Wołomin - Toruński Klub Rugby 1:2
Mecz o XIII miejsce
Łowcy Muszelek - Arka Barbarians Gdynia 6:0
Mecz o XI miejsce
Frogs Warszawa - Turyści 1:5
Mecz o IX miejsce
Gentlemens Łódź - Rugby Białystok 4:1
Mecz o VII miejsce
Ogniwo II Sopot - Terror Orłowo Gdynia 3:0
Mecz o V miejsce
Old Blacks Pruszcz Gdański - All Stars Ogniwo Sopot 1:4
Mecz o III miejsce
Lechia Veterans v Chaos Poznań 5:1
Mecz o I miejsce
Jastrzębie Wejherowo v Tytan Gniezno 7:6 (po dogrywce)
 
Kolejność Sopot Beach Rugby
1.Jastrzębie Deaf Rugby Wejherowo
2.KS Tytan Gniezno
3.RC Lechia Gdańsk Veterans
4.Chaos Poznań
5.All Stars Ogniwo Sopot
6.Old Blacks Pruszcz Gdański
7.Ogniwo II Sopot
8.Terror Orłowo Gdynia
9.Gentelmen’s RC Łódź
10.Rugby Białystok
11.Turyści
12.Frogs Warszawa
13.Łowcy Muszelek
14.Arka Barbarians Gdynia
15.Toruński Klub Rugby
16.Rugby Team Mafia Wołomin
 
Zdjęcia Mateusz Dąbrowski / malolacik.pl, więcej zdjęć w Garerii [kliknij]
Copenhagen Scandinavian 7's Letnie zgrupowanie Kadry U18

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.714.079 liczba odwiedzin od
01.01.2014