POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 131

10.812.319 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet VIII03.06.2018

 
W Gdańsku, 02 czerwca br. rozegrano „Mario Cup”, finałowy, a ósmy z kolei turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 9 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 24:14, zdobywając ósmy z kolei tytuł Mistrzyń Polski. Black Roses Posnania Poznań, jedyny zespół, który w tym sezonie pokonał Ladies, zakończyły mistrzostwa z medalem srebrnym, brązowe medale trafiły zaś do rugbistek Legii Warszawa.
 
Eliminacje
Flota Gdynia v KS Rugby Gietrzwałd 0:31
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 46:0
Black Roses Poznań v AZS AWF Warszawa 45:0
Diablice Ruda Śląska v Juvenia Kraków 12:21
Miedziowe Lubin v Flota Gdynia 34:0
Black Roses Poznań v Biało-Zielone Gdańsk 7:26
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 29:5
Diablice Ruda Śląska v Miedziowe Lubin 27:14
Juvenia Kraków v KS Rugby Gietrzwałd 41:0
Biało-Zielone Gdańsk v AZS AWF Warszawa 57:0
Diablice Ruda Śląska v Flota Gdynia 50:0
Black Roses Poznań v Legia Warszawa 28:0
Miedziowe Lubin v KS Rugby Gietrzwałd 26:0
Juvenia Kraków v Flota Gdynia 55:0
Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 29:0
Miedziowe Lubin v Juvenia Kraków 5:26
 
Półfinały
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 43:0
Black Roses Poznań v AZS AWF Warszawa 42:0
 
Finał o VII miejsce : KS Rugby Gietrzwałd v Miedziowe Lubin 12:15
Finał o V miejsce : Diablice Ruda Śląska v Juvenia Kraków 26:31
Finał o III miejsce : Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa 17:38
Finał o I miejsce : Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 24:14
 
Klasyfikacja turnieju:
1. Biało-Zielone Leadis Gdańsk 9
2. Black Roses Posnania Poznań 8
3. AZS AWF Warszawa 7
4. Legia Warszawa 6
5. Juvenia Kraków 5
6. Diablice Ruda Śląska 4
6. Miedziowe Lubin 3
8. KS Rugby Gietrzwałd 2
9. Flota Gdynia 1
 
Wyniki i tabela [kliknij]
 
PPR7: XII Turniej w Bełchatowie I liga - Kolejka VI
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 14% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 131

10.812.319 liczba odwiedzin od
01.01.2014