POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.327.516 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet VIII04.06.2017

 
W Gdańsku, 03 czerwca br. rozegrano ósmy, finałowy turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 9 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 41:5 potwierdzając, że zasłużyły na mistrzowski tytuł zapewniony sobie podczas poprzedniego turnieju. Srebrne medale trafiły do rugbistek Legii Warszawa, a brązowe do Black Roses Posnania Poznań.
 
Eliminacje
Biało-Zielone Gdańsk v Juvenia Kraków 50:0
Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 24:10
Black Roses Poznań v Legia Warszawa 24:5
Juvenia Kraków v Miedziowe Lubin 19:12
Black Roses Poznań v AZS AWF Warszawa 21:0
Black Roses Poznań II v Diablice Ruda Śląska 0:32
Biało-Zielone Gdańsk v Miedziowe Lubin 48:0
Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa 24:10
KS Rugby Gietrzwałd v Black Roses Poznań II 24:5
 
Półfinały
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 48:0
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 24:0
 
Finały o VII miejsce : KS Rugby Gietrzwałd v Black Roses Poznań II 17:17; Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 50:0; Black Roses Poznań II v Diablice Ruda Śląska 5:27
Finały o V miejsce : Miedziowe Lubin v AZS AWF Warszawa 15:29; AZS AWF Warszawa v Miedziowe Lubin  12:19
Finał o III miejsce : Legia Warszawa v Juvenia Kraków 27:12
Finał o I miejsce : Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 41:5
 
Klasyfikacja
1. Biało-Zielone Leadis Gdańsk 17
2. Black Roses Posnania Poznań 15
3. Legia Warszawa 13
4. Juvenia Kraków 11
5. AZS AWF Warszawa 9
6. Miedziowe Lubin 7
7. Diablice Ruda Śląska 5
8. Klub Sportowy Rugby Gietrzwałd 3
9. Black Roses Posnania Poznań II 1
 
MPV turnieju : Hanna Maliszewska (Biało-Zielone Ladis Gdańsk)
Najlepiej atakująca: Katarzyna Paszczyk (Biało-Zielone Ladis Gdańsk)
Najlepiej broniąca: Hanna Maliszewska (Biało-Zielone Ladis Gdańsk)
 
Wyniki i tabela [kliknij]

Zdjęcia Arkadiusz Nowy "Po drugiej stronie lustra"
 
7: GPS Moskwa - dzień pierwszy 7: GPS Moskwa - dzień drugi

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 4 20
2 RC Orkan Sochaczew
5 11
3 RC Arka Gdynia 3 9
4 RC Lechia Gdańsk 3 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
3 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
4 OKS Skra Warszawa 4
5 RzKS Juvenia Kraków 5

 Wyniki

9.327.516 liczba odwiedzin od
01.01.2014