POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Kobiet VI28.04.2019

 
W Warszawie, 27 kwietnia br. rozegrano szósty turniej Mistrzostw Polski Kobiet, w Stolicy wystartowało 10 zespołów, organizatorem był klub RC Legia Warszawa.
 
Eliminacje
Juvenia Kraków v Black Roses Posnania Poznań 5:40
Biało-Zielone Ladies Gdańsk v Diablice Ruda Śląska 55:0
Miedziowe Lubin v Legia Warszawa 0:31
AZS AWF Warszawa v Biało Zielone Ladies II Gdańsk 0:56
KS Rugby Gietrzwałd v Tygrysice Orkan Sochaczew 29:7
Black Roses Posnania Poznań v Diablice Ruda Śląska 33:7
Biało Zielone Ladies Gdańsk v Juvenia Kraków 52:0
Miedziowe Lubin v Biało Zielone Ladies II Gdańsk 0:46
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 10:42
Tygrysice Orkan Sochaczew v KS Rugby Gietrzwałd 5:24
Juvenia Kraków v Diablice Ruda Śląska 19:19
Biało Zielone Ladies Gdańsk v Black Roses Posnania Poznań 54:0
Miedziowe Lubin v AZS AWF Warszawa 14:17
Biało Zielone Ladies II Gdańsk v Legia Warszawa 38:7
 
Finał o VII miejsce: Miedziowe Lubin v AZS AWF Warszawa 14:19
Finał o V miejsce: Legia Warszawa v Biało-Zielone Ladies II Gdańsk 14:19
Finał o III miejsce: Juvenia Kraków v Diablice Ruda Śląska 7:24
Finał o I miejsce: Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Posnania 46:0
 
Klasyfikacja
01. Biało-Zielone Ladies Gdańsk         10
02. Black Roses Posnania Poznań      09
03. Diablice Ruda Śląska                    08
04. Juvenią Kraków                             07
05. Biało-Zielone Ladies II Gdańsk       06
06. RC Legia Warszawa                     05
07. AZS AWF Warszawa                    04
08. Miedziowego Lubin                       03
09. KS Rugby Gietrzwałd                    02
10. Tygrysice Orkan Sochaczew          01
 
Grzegorz Marszałek
 
I Liga - III kolejka Ekstraliga - Kolejka V
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 2 9
2 RC Orkan Sochaczew 2 8
3 MKS Ogniwo Sopot 2 6
4 RzKS Juvenia Kraków 2 6
5 OKS Skra Warszawa 1 5
6 MKS Pogoń Siedlce 1 4
7 RC Lechia Gdańsk 2 1
8 RC Arka Gdynia 2 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0