POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Kobiet VI05.05.2018

 
W Rudzie Śląskiej, 05 maja br. rozegrano szósty turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 8 zespołów, organizatorem był KS Rugby Ruda Śląska. W meczu finałowym Black Roses Posnania Poznań po raz drugi pokonały Biało-Zielone Ladies Gdańsk 15:10 zbliżając się do lidera na odległość dwóch punktów.
 
Eliminacje
Juvenia Kraków v AZS AWF Warszawa 33:17
Miedziowe Lubin v KS Rugby Gietrzwałd 7:0
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 7:35
Diablice Ruda Śląska v Legia Warszawa 5:36
AZS AWF Warszawa v Black Roses Poznań 0:38
Legia Warszawa v Miedziowe Lubin 40:5
Biało-Zielone Gdańsk v Juvenia Kraków 21:5
Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 19:5
Biało-Zielone Gdańsk v AZS AWF Warszawa 36:0
Legia Warszawa v KS Rugby Gietrzwałd 39:0
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 26:5
Diablice Ruda Śląska v Miedziowe Lubin 0:17
Półfinały
Black Roses Poznań v AZS AWF Warszawa 42:0
Biało-Zielone Gdańsk v Juvenia Kraków 39:0 
Finał o VII miejsce: Miedziowe Lubin v KS Rugby Gietrzwałd 0:25
Finał o V miejsce: Diablice Ruda Śląska v Legia Warszawa 12:22
Finał o III miejsce: Juvenia Kraków v AZS AWF Warszawa 29:5
Finał o I miejsce: Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 10:15 
 
Klasyfikacja
01.Black Roses Posnania Poznań   8
02.Biało-Zielone Ladies Gdańsk      7
03.Juvenia Kraków                           6
04.AZS AWF Warszawa                   5
05.Legia Warszawa                          4
06.Diablice Ruda Śląska                  3
07.KS Rugby Gietrzwałd                  2
08.Miedziowe Lubin                         1
 
Kolejność wszystkich turniejów i klasyfikacja generalna MPK [kliknij]
 
Historia rugby w pigułce Ekstraliga - Faza I - Kolejka VI
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Budowlani Łódź SA 0 0
2 MKS Ogniwo Sopot 0 0
3 MKS Pogoń Siedlce 0 0
4 RC Lechia Gdańsk 0 0
5 RC Orkan Sochaczew 0 0
6 KS Budowlani Lublin 0 0
7 OKS Skra Warszawa 0 0
8 RzKS Juvenia Kraków 0 0
9 RC Arka Gdynia 0 0
10 KS Budowlani Łódź 0 0