POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.736.703 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet VI24.04.2016


W Krakowie, 23 kwietnia br. rozegrano szósty turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 12 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 34:7.
 
Eliminacje
Błyskawice Wrocław v Barbarians Black Roses II 27:0
Legia Warszawa v Barbarians I 36:0
Biało-Zielone Gdańsk v Atomówki Łódź 25:0 vo
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 38:5
Diablice Ruda Śląska v Błyskawice Wrocław 33:5
KS Rugby Gierzwałd v Legia Warszawa 0:40
Warsaw Ladies Frogs v Biało-Zielone Gdańsk 5:50
AZS AWF Warszawa v Black Roses Poznań 0:31
Diablice Ruda Śląska v Barbarians Black Roses II 20:10
KS Rugby Gierzwałd v Barbarians I 15:10
Warsaw Ladies Frogs v Atomówki Łódź 25:0 vo
AZS AWF Warszawa v Juvenia Kraków 17:5
 
Półfinały IX-XI
Barbarians Black Roses II v Atomówki Łódź 25:0 vo
Barbarians I v Juvenia Kraków 0:46
 
Półfinały V-VII
Błyskawice Wrocław v Warsaw Ladies Frogs 21:0 
KS Rugby Gierzwałd v AZS AWF Warszawa 7:31
 
Półfinały I-III
Diablice Ruda Śląska v Biało-Zielone Gdańsk 0:47 
Legia Warszawa v Black Roses Poznań 0:24
 
Finał o miejsce XI
Atomówki Łódź v Barbarians I 0:25 vo
 
Finał o miejsce IX
Juvenia Kraków v Barbarians Black Roses II 22:0
 
Finał o miejsce VII
Warsaw Ladies Frogs v KS Rugby Gierzwałd 0:25
 
Finały o miejsca V
Błyskawice Wrocław v AZS AWF Warszawa 0:42 
 
Finał o miejsce III
Diablice Ruda Śląska v Legia Warszawa 0:48
 
Finał o miejsce I
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 34:7
 
Klasyfikacja: 1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 23 pkt.; 2. Black Roses Poznań 21 pkt.; 3. Legia Warszawa 19 pkt.; 4. Diablice Ruda Śląska 17 pkt.; 5. AZS AWF Warszawa 15 pkt.; 6. Błyskawice Wrocław 13 pkt.; 7. KS Rugby Gierzwałd 11 pkt.; 8. Warsaw Ladies Frogs 9 pkt.; 9. Juvenia Kraków 7 pkt.; 10. Barbarians Black Roses II NK; 11. Barbarians I NK; 12. Atomówki Łódź NK.
 
Wyniki, tabela [kliknij]
 
Zdjęcia Gonga Rugby
 
Ekstraliga Faza II - Runda XV/I Europejska Liga Mistrzów 1/2

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.736.703 liczba odwiedzin od
01.01.2014