POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.519.632 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet IV13.04.2015

 
W Olsztynie rozegrano czwarty turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 9 zespołów. Tym razem zamiast meczu finałowego był trójmecz o miejsca I-III z udziałem Biało-Zielonych Ladies Gdańsk, Black Roses Poznań (te dwa zespoły spotkały się we wszystkich dotychczasowych finałach) i Legii Warszawa. W klasyfikacji ogólnej prowadzą Biało-Zielone przed Black Roses i Diablicami [kliknij]. Kolejny turniej zostanie rozegrany 25 kwietnia w Pruszczu Gdańskim.
 
Eliminacje
Warsaw Ladies Frogs v Syrenki Warszawa 0:17
Tygrysice Sochaczew v Juvenia Kraków 38:0
Legia Warszawa v Lakers Olsztyn 26:5
Biało-Zielone Ladies Gdańsk v Warsaw Ladies Frogs 41:0
Black Roses Poznań v Tygrysice Sochaczew 46:0
Diablice Ruda Śląska v Legia Warszawa 7:17
Syrenki Warszawa v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 0:24
Juvenia Kraków v Black Roses Poznań 0:12
Lakers Olsztyn v Diablice Ruda Śląska 0:38
 
Mecze o VII-IX miejsce 
Lakers Olsztyn v Warsaw Ladies Frogs 5:20
Warsaw Ladies Frogs v Juvenia Kraków 14:14
Juvenia Kraków v Lakers Olsztyn 20:0
Mecze o IV-VI miejsce 
Diablice Ruda Śląska v Syrenki Warszawa 24:7
Syrenki Warszawa v Tygrysice Sochaczew 10:21
Tygrysice Sochaczew v Diablice Ruda Śląska 21:12
Mecze o I-III miejsce 
Legia Warszawa v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 0:19
Biało-Zielone Ladies Gdańsk v Black Roses Poznań 17:0
Black Roses Poznań v Legia Warszawa 17:0
 
Klasyfikacja
01. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 
02. Black Roses Posnania Poznań
03. Legia Warszawa
04. RC Tygrysice Orkan Sochaczew 
05. Diablice Rugby Ruda Śląska
06. AZS AWF Syrenki Warszawa
07. Juvenia Kraków 
08. Warsaw Ladies Frogs
09. Rugby Lakers Olsztyn
 
Mistrzostwa Polski Seniorów 7 IV Marek Płonka: Ciężki bój czeka nas w Brukseli

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.519.632 liczba odwiedzin od
01.01.2014