POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 73

9.993.319 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet IV29.10.2017

 
W Rudzie Śląskiej, 28 października br. rozegrano czwarty* turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 7 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 31:5. MVP Turnieju została Anna Klichowska ze zwycięskiego zespołu.
 
Eliminacje
Juvenia Kraków v AZS AWF Warszawa 24-5
Miedziowe Lubin v Legia Warszawa 7-17
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 21-5
Diablice Ruda Śląska v Miedziowe Lubin 19-10
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 33-0
Biało-Zielone Gdańsk v AZS AWF Warszawa 0-57
Legia Warszawa v Diablice Ruda Śląska 14-12
Black Roses Poznań v AZS AWF Warszawa 24-0
Biało-Zielone Gdańsk v Juvenia Kraków 28-5
 
Półfinały Ekstraliga
Biało-Zielone Gdańsk v AZS AWF Warszawa 42-0
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 24-7
 
Finały o V miejsce: 
Miedziowe Lubin v Legia Warszawa 0-26
Miedziowe Lubin v Diablice Ruda Śląska 5-28
Legia Warszawa v Diablice Ruda Śląska 26-7
Finał o III miejsce : AZS AWF Warszawa v Juvenia Kraków 22-17
Finał o I miejsce : Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 31-5
 
Klasyfikacja
1. Biało-Zielone Gdańsk    7
2. Black Roses Poznań     6
3. AZS AWF Warszawa     5
4. Juvenia Kraków             4
5. Legia Warszawa            3
6. Diablice Ruda Śląska    2
7. Miedziowe Lubin           1
 
*- trzeci turniej planowany w Poznaniu 14.10.2017 został odwołany i odbędzie się w innym terminie
 
Kolejność wszystkich turniejów i klasyfikacja generalna MPK [kliknij]

PPR7: IV turniej w Krakowie II liga - Runda II - Kolejka VI

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 77% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 73

9.993.319 liczba odwiedzin od
01.01.2014