POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.577.611 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet III18.10.2014

We Wrocławiu rozegrano trzeci turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 12 zespołów, Czarne Pruszcz Gdański i Juvenię Kraków zastąpiły drużyny Barbarians i Jura Barbarians. W meczu finałowym, tak jak w pierwszym i drugim turnieju spotkały się Biało-Zielone Ladies Gdańsk i Black Roses Poznań, tym razem obrończynie tytułu uległy 7:29. MPV turnieju została wybrana Katarzyna Paszczyk z Black Roses. W klasyfikacji ogólnej [kliknij] nadal prowadzą Biało-Zielone przed Black Roses i Diablicami. Był to ostatni turniej rundy jesiennej, rozgrywki Mistrzostw Polski Kobiet zostaną wznowione na wiosnę.
 
Eliminacje
Atomówki Łódź v Legia Warszawa 7:26
Lakers Olsztyn v Barbarians 20:0
Syrenki Warszawa v Jura Barbarians 5:15
Błyskawice Wrocław v Warsaw Ladies Frogs 0:21
Tygrysice Sochaczew v Atomówki Łódź 40:5
Biało-Zielone Ladies Gdańsk v Lakers Olsztyn 36:0
Diablice Ruda Śląska v Syrenki Warszawa 5:0
Black Roses Poznań v Błyskawice Wrocław 40:0
Legia Warszawa v Tygrysice Sochaczew 15:7
Barbarians v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 0:50
Jura Barbarians v Diablice Ruda Śląska 5:10
Warsaw Ladies Frogs v Black Roses Poznań 0:45
 
Półfinały
Barbarians v Jura Barbarians 0:33
Atomówki Łódź v Błyskawice Wrocław 38:0
Lakers Olsztyn v Syrenki Warszawa 0:26
Tygrysice Sochaczew v Warsaw Ladies Frogs 42:10
Biało-Zielone Ladies Gdańsk v Diablice Ruda Śląska 31:0
Legia Warszawa v Black Roses Poznań 7:24
 
Mecz o XI miejsce 
Błyskawice v Barbarians 33:0
Mecz o IX miejsce 
Atomówki Łódź v Jura Barbarians 33:0
Mecz o VII miejsce 
Lakers Olsztyn v Warsaw Ladies Frogs 0:17
Mecz o V miejsce 
Syrenki Warszawa v Tygrysice Sochaczew 12:26
Mecz o III miejsce 
Diablice Ruda Śląska v Legia Warszawa 12:5
Mecz o I miejsce 
Biało-Zielone Ladies Gdańsk v Black Roses Poznań 7:29
 
Klasyfikacja
01. Black Roses Posnania Poznań
02. Biało-Zielone Ladies Gdańsk
03. Diablice Rugby Ruda Śląska
04. Legia Warszawa
05. RC Tygrysice Orkan Sochaczew
06. AZS AWF Syrenki Warszawa
07. Warsaw Ladies Frogs
08. Rugby Lakers Olsztyn
09. Delia Atomówki Łódź
10. Błyskawice Rugby Worcław
11. Jura Barbarians
12. Barbarians
 
 
Zwycięstwo z Holandią Bledisloe Cup dla Nowej Zelandii

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.577.611 liczba odwiedzin od
01.01.2014