POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Kobiet II23.09.2018

 
W Gdańsku, 22 września br. rozegrano drugi turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 9 zespołów w tym gościnnie litewski klub Vilniaus Regbio Akademija. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 19:5. Z Ekstraligi spadają Miedziowe Lubin, z I ligi awansuje Legia Warszawa. 
 
Eliminacje
KS Rugby Gietrzwałd v Vilniaus Regbio Akademija 24:5
AZS AWF Warszawa v Diablice Ruda Śląska 26:10 
Biało-Zielone Gdańsk v Miedziowe Lubin 62:10
Black Ross Poznań v Juvenia Kraków 31:7
Biało-Zielone Gdańsk v Vilniaus Regbio Akademija 49:7
AZS AWF Warszawa v KS Rugby Gietrzwałd 38:7
Diablice Ruda Śląska v Legia Warszawa 0:10
Black Ross Poznań v Miedziowe Lubin 41:0
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 24:7
Biało-Zielone Gdańsk v Juvenia Kraków 45:12
Diablice Ruda Śląska v Vilniaus Regbio Akademija 28:26
Legia Warszawa v KS Rugby Gietrzwałd 29:0
Biało-Zielone Gdańsk v Black Ross Poznań 36:0
Polska Barbarians v Vilniaus Regbio Akademija 21:28
Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 26:5
Miedziowe Lubin v Juvenia Kraków 0:38
 
Finał o VII miejsce: Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 33:0
Finał o V miejsce: AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 12:26
Finał o III miejsce: Juvenia Kraków v Miedziowe Lubin 36:7
Finał o I miejsce: Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 19:5
 
MVP turnieju została Karolina Jaszczyszyn - Biało-Zielone Gdańsk.
 
Klasyfikacja
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk        9
2. Black Roses Posnania Poznań    8
3. RzKS Juvenia Kraków                 7
4. Miedziowe Lubin                         6
5. RC Legia Warszawa                    5
6. AZS AWF Warszawa                  4
7. Diablice Ruda Śląska                  3
8. KS Rugby Gietrzwałd                  2
9. Vilniaus Regbio Akademija        NK
 
I liga - XI kolejka Ekstraliga - Faza II - GM Kolejka III
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Women 2019
Marcoussis, 29.06.2019 - 30.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1