POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 74

9.998.619 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet II04.10.2014

W Łodzi rozegrano drugi turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 12 zespołów, Błyskawice Wrocław zastąpiła drużyna Barbarians. W meczu finałowym, tak jak w pierwszym turnieju spotkały się Biało-Zielone Ladies Gdańsk i Black Roses Poznań, tym razem obrończynie tytuły wygrały 17:5. W klasyfikacji ogólnej [kliknij] prowadzą Biało-Zielone przed Black Roses i Diablicami.
 
Eliminacje
Barbarians v Juvenia Kraków 0:15
Lakers Olsztyn v Syrenki Warszawa 0:27
Atomówki Łódź v Czarne Pruszcz Gdański 31:0
Legia Warszawa v Frogs Warszawa 17:5
Black Roses Poznań v Barbarians 64:0
Diablice Ruda Śląska v Lakers Olsztyn 40:0
Ladies Gdańsk v Atomówki Łódź 28:7
Tygrysice Sochaczew v Legia Warszawa 10:17
Juvenia Kraków v Black Roses Poznań 0:36
Syrenki Warszawa  v Diablice Ruda Śląska 7:19
Czarne Pruszcz Gdański v Ladies Gdańsk 0:57
Frogs Warszawa v Tygrysice Sochaczew 0:42
 
Półfinały
Lakers Olsztyn v Czarne Pruszcz Gdański 5:24
Barbarians v Frogs Warszawa 5:22
Syrenki Warszawa v Atomówki Łódź 12:7
Juvenia Kraków v Tygrysice Sochaczew 14:47
Diablice Ruda Śląska - Ladies Gdańsk 5:12
Black Roses Poznań v Legia Warszawa 36:0
 
Mecz o XI miejsce
Lakers Olsztyn v Barbarians 30:0 
Mecz o IX miejsce
Czarne Pruszcz Gdański v Frogs Warszawa 10:14
Mecz o VII miejsce
Atomówki Łódź v Juvenia Kraków 47:5
Mecz o V miejsce
Syrenki Warszawa v Tygrysice Sochaczew 10:12
Mecz o III miejsce
Diablice Ruda Śląska v Legia Warszawa 19:7
Mecz o I miejsce
Ladies Gdańsk v Black Roses Poznań 17:5
 
Klasyfikacja
01. Biało-Zielone Ladies Gdańsk
02. Black Roses Posnania Poznań
03. Diablice Igloo Ruda Śląska
04. Rugby Club Legia Warszawa
05. Tygrysice Orkan Sochaczew
06. Syrenki AZS AWF Haka Warszawa
07. Delia Atomówki Łódź
08. RzKS Juvenia Kraków
09. Ladies Frogs Warszawa
10. Czarne Pruszcz Gdański
11. Rugby Olsztyn Lakers
12. Barbarians
 
Kadra do lat 19 ponownie w Warszawie II liga - runda IV

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 74

9.998.619 liczba odwiedzin od
01.01.2014