banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.779.944 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet II08.10.2016


W Warszawie, 08 października br. rozegrano drugi turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 9 zespołów, w tym debiutująca Wataha Zielona Góra. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Legię Warszawa 29:0. 
 
Eliminacje
Biało-Zielone Gdańsk v Juvenia Kraków 31:0
Legia Warszawa v Miedziowe Lubin 24:0
Rugby Gietrzwałd v Diablice Ruda Śląska 7:24
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 5:10
AZS AWF Warszawa v Miedziowe Lubin 22:0
Rugby Gietrzwałd v Wataha Zielona Góra 41:0
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 47:0
Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa 31:0
Wataha Zielona Góra v Diablice Ruda Śląska 0:38
 
Półfinały o miejsca  I-IV
Biało-Zielone Gdańsk v AZS AWF Warszaw 43:0
Legia Warszawa v Juvenia  Kraków 31:0
 
Finały o miejsce VII : Rugby Gietrzwałd v Diablice Ruda Śląska 5:31
                               Wataha Zielona Góra v Diablice Ruda Śląska 0:41
                               Rugby Gietrzwałd v Wataha Zielona Góra 31:0
Finały o V miejsce : Miedziowe Lubin v Black Roses Poznań 5:31 
                               Black Roses Poznań v Miedziowe Lubin 32:0
Finał o III miejsce : AZS AWF Warszawa v Juvenia Kraków 24:7
Finał o I miejsce : Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 29:0
 
Klasyfikacja
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 17
2. Legia Warszawa 15
3. AZS AWF Warszawa 13
4. Juvenia  Kraków 11
5. Black Roses Posnania Poznań 9
6. Miedziowe Lubin 7
7. Diablice Ruda Śląska 5
8. KS Rugby Gietrzwałd 3
9. Wataha Zielona Góra 1

Nagrody indywidualne:
MVP - Jarecka Marta
Najlepsza Atakująca  - Grudzińska Marta
Najlepiej Broniąca - Jaszczyszyn Karolina

Wyniki i tabela [kliknij]

I Liga - Runda I - Kolejka IV Rugby Championship 2016
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.779.944 liczba odwiedzin od
01.01.2014