POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Kobiet I20.09.2014

W Poznaniu rozegrano INTER-MARK CUP, pierwszy turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 12 zespołów, Juvenię Kraków zastąpiła drużyna Barbarians. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały gospodynie z Black Roses Poznań 12:0. 
 
Eliminacje
Frogs Warszawa v Błyskawice Wrocław 10:5
Atomówki Łódź v Czarne Pruszcz Gdański 19:0
Legia Warszawa v Lakers Olsztyn 40:0
Syrenki Warszawa v Barbarians 29:0
Ladies Gdańsk v Frogs Warszawa 47:0
Diablice Ruda Śląska v Atomówki Łódź 31:0
Black Roses Poznań v Legia Warszawa 19:0
Tygrysice Sochaczew v Syrenki Warszawa 17:0
Błyskawice Wrocław v Ladies Gdańsk 0:40
Czarne Pruszcz Gdański v Diablice Ruda Śląska 0:38
Lakers Olsztyn v Black Roses Poznań 0:45
Barbarians v Tygrysice Sochaczew 0:36
 
Półfinały
Czarne Pruszcz Gdański v Lakers Olsztyn 32:5
Błyskawice Wrocław v Barbarians 5:14
Atomówki Łódź v Legia Warszawa 14:24
Frogs Warszawa v Syrenki Warszawa 0:24
Diablice Ruda Śląska v Black Roses Poznań 0:26
Ladies Gdańsk v Tygrysice Sochaczew 26:7
 
Mecz o XI miejsce
Lakers Olsztyn v Barbarians 5:24
Mecz o IX miejsce
Czarne Pruszcz Gdański v Błyskawice Wrocław 12:7
Mecz o VII miejsce
Atomówki Łódź v Frogs Warszawa 26:5
Mecz o V miejsce
Legia Warszawa v Syrenki Warszawa 17:5
Mecz o III miejsce
Diablice Ruda Śląska v Tygrysice Sochaczew 10:14
Mecz o I miejsce
Black Roses Poznań v Ladies Gdańsk 0:12
 
Klasyfikacja
01. Biało-Zielone Ladies Gdańsk
02. Black Roses Posnania Poznań
03. Tygrysice Orkan Sochaczew
04. Diablice Igloo Ruda Śląska
05. Rugby Club Legia Warszawa
06. Syrenki AZS AWF Haka Warszawa
07. Delia Atomówki Łódź
08. Ladies Frogs Warszawa
09. Czarne Pruszcz Gdański
10. Błyskawice Wrocław
11. Rugby Olsztyn Lakers
12. Barbarians
 
Ekstraliga - Runda IV II liga - runda II
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11