POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.522.026 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet I17.09.2017

 
W Gietrzwałdzie, 16 września br. rozegrano pierwszy turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 8 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 36:0. 
 
Eliminacje
KS Rugby Gietrzwałd v Juvenia Kraków 0:70
AZS AWF Warszawa v Biało-Zielone Gdańsk 0:35
Miedziowe Lubin v Diablice Ruda Śląska 7:29
Legia Warszawa v Black Roses Poznań 5:26
KS Rugby Gietrzwałd v Miedziowe Lubin 0:35
AZS AWF Warszawa  v Legia Warszawa 7:40
Diablice Ruda Śląska v Juvenia Kraków 14:28
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 19:0
KS Rugby Gietrzwałd v Diablice Ruda Śląska 0:77
Black Roses Poznań v AZS AWF Warszawa 40:0
Juvenia Kraków v Miedziowe Lubin 45:0
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 47:0
 
Półfinały I liga
Juvenia Kraków v KS Rugby Gietrzwałd 47:0
Diablice Ruda Śląska v Miedziowe Lubin 14:7
Półfinały Ekstraliga
Biało-Zielone Gdańsk v AZS AWF Warszawa 26:7
Black Roses Poznań v Legia Warszawa 35:5
 
Finał o miejse VII : KS Rugby Gietrzwałd v Miedziowe Lubin 5:46
Finał o V miejsce : Juvenia Kraków v Diablice Ruda Śląska 26:7
Finał o III miejsce : AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 7:31
Finał o I miejsce : Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 36:0
 
Klasyfikacja
1. Biało Zielone Gdańsk     8
2. Black Roses Poznań     7
3. Legia Warszawa            6
4. AZS AWF Warszawa     5
5. Juvenia Kraków             4
6. Diablice Ruda Śląska    3
7. Miedziowe Lubin           2
8. KS Rugby Gietrzwałd    1
 
I liga - Runda jesienna - Kolejka I PPR7: I turniej w Bolesławcu

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.522.026 liczba odwiedzin od
01.01.2014