POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 119

10.587.390 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Juniorów - Dzień 301.07.2014

W Łodzi zakończyły się rozgrywki grupowe finałów Mistrzostw Polski Juniorów, w ostatnich meczach zwyciężali Lechia Gdańsk, Skra Warszawa i Budowlani Łódź. Jutro dzień przerwy, a we czwartek mecze finałowe.
 
Wyniki 
Lechia Gdańsk v Posnania Poznań 11:6 (6:6)
Punkty: Lechia- Bracik Kevin 6, Mrozewski Szymon 5; Posnania- Zalewski Kosma-3, Kapustka Wojciech 3.
Żółta kartka: Pieńkowski Paweł (Lechia)
 
Orkan Sochaczew v Skra Warszawa 12:30 (0:24)
Punkty: Orkan- Kępa Michał 7, Czarnecki Cezary 5; Skra- Król Łukasz 10, Kosiorek Daniel 5, Frackiewicz Maciej 5, Mucha Krzysztof 5, Siek Marcin 5.
Żółta kartka: Kiełsa Patryk (Skra)
 
Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź 10:18 (0:15)
Punkty: Arka- Paluszewski Grzegorz 5, Steindl Patrick 5; Budowlani- Kozłowski Dorian 10, Pogorzelski Krystian 5, Miskiewicz Marek 3.
Żółta kartka: Pogorzelski Krystian (Budowlani)
 
Tabela grupy A
1. Lechia Gdańsk – 9 pkt. (49:11)
2. Posnania Poznań – 7 pkt. (49:41)
3. Arka Gdynia – 3 pkt. (24:49)
 
Tabela grupy B
1. KS Budowlani Łódź – 9 pkt. (97:29)
2. Skra Warszawa – 5 pkt. (44:62)
3. Orkan Sochaczew – 3 pkt. (38:105)
                                                                                           
                                                              Sędzia Główny- Wiesław Piotrowicz
 
Mecze w dniu 03 lipca 2014
15.00   o V miejsce   : Arka Gdynia v Orkan Sochaczew
16.00   o III miejsce   : Posnania Poznań v Skra Warszawa
17.00   o I miejsce    : Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź
"Dragon's Seven's" dla Husara Bolesławiec Grand Prix Sevens

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 119

10.587.390 liczba odwiedzin od
01.01.2014