POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 72

9.983.771 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Juniorów - Dzień 129.06.2014

W Łodzi rozpoczęły się finały Mistrzostw Polski Juniorów. W pierwszych meczach zwyciężały drużyny Posnanii Poznań, Budowlanych Łódź i Lechii Gdańsk.
 
Wyniki  
Arka Gdynia v Posnania Poznań 14:17 (0:5) 
Punkty: Arka- Zypper Oskar 5, Szyc Mateusz 5, Kamiński Arek 4; Posnania- Nitschke Mateusz 5, Kapustka Wojciech 5, Noszczyk Hugon 5, Zalewski Kosma 2.  
Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź 10:49 (0:23)
Punkty: Orkan- Kępa Michał 10; Budowlani- Reksulak Patryk 24, Pogorzelski Krystian 10, Frontczak Michał 5, Similski Michał 5, Urbaniak Paweł 5.
 
Lechia Gdańsk v Skra Warszawa  24:5 (12:0) 
Punkty: Lechia- Bracik Kevin 9, Dabkiewicz Radosław 5, Smoliński Krzysztof 5, Gniech Norbert 5; Skra- Bońkowski Krzysztof  5.
Żółta kartka: Muchladło Jakub (Lechia Gdańsk)
 
Tabela grupy A
1. Lechia Gdańsk – 3 pkt. (24:5)
2. Posnania Poznań – 3 pkt. (17:14)
3. Arka Gdynia – 1pkt. (14:17)
 
Tabela grupy B
1. KS Budowlani Łódź – 3 pkt. (49:10)
2. Skra Warszawa – 1 pkt. (5:24)
3. Orkan Sochaczew – 1 pkt. (10:49)
                                                                                           
                                                              Sędzia Główny- Wiesław Piotrowicz
 
Mecze w dniu 30 czerwca 2014
16.00   Lechia Gdańsk v Arka Gdynia
17.00   KS Budowlani Łódź v Skra Warszawa
18.00   Orkan Sochaczew v Posnania Poznań
 
Pogoń drugim finalistą MP! Mistrzostwo NACRA dla Gujany

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 72

9.983.771 liczba odwiedzin od
01.01.2014