POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.567.185 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Europy i Ekstraliga29.10.2014

We środę półfinałowy pojedynek w ramach Mistrzostw Europy U19, Polska zmierzy się z Holandią, a w sobotę w finale z jedną z drużyn z pary Rumunia v Belgia. 
Natomiast w kraju w związku z przypadającym w sobotę dniem Wszystkich Świętych w ten weekend odbędą się tylko rozgrywki Ekstraligi, wszystkie mecze ustalono na niedzielę.
 
Mistrzostwa Europy U19 – Półfinał – 29.10.2014 
Polska - Holandia (środa, godz. 14.00) 
 
Mistrzostwa Europy U19 – Finał – 01.11.2014 
Polska - Rumunia/Belgia (sobota, godz. 12.00 lub 14.00) 
 
Ekstraliga Faza II – runda II – 02.11.2014
Grupa mistrzowska
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia (godz.12.00; Szczepański, Bedyński, Szostek)
RC Lechia Gdańsk v Master Pharm Budowlani Łódź S.A. (godz. 14:30; Michałkiewicz, Szostek, Jasiński; obserwator: Zeszutek)
Grupa spadkowa
RC Orkan Sochaczew v MKS Awenta Pogoń Siedlce (godz. 13:00; Reks, Sienkiewicz, Michalik; obserwator: Piotrowicz)
KS Posnania Poznań v RzKS Juvenia Kraków (godz. 13.00; Jarowicz, Marciniak, Pantoł)
 
Zawody "Nadziei Olimpijskich" w 2015 Weekend z rugby w internecie

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.567.185 liczba odwiedzin od
01.01.2014