POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 103

10.302.589 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Europy U1922.10.2014

W dniach 26.10-01.11.2014 na Estádio Nacional Do Jamor w Portugali zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy U19 z udziałem reprezentacji Belgii, Gruzji, Hiszpanii, Holandii, Polski, Portugalii, Rosji i Rumunii. Zwycięzca turnieju awansuje do 2015 Junior World Rugby Trophy. Skład reprezentacji Polski [kliknij] oraz zmiany [kliknij].
 
Ćwierćfinały, niedziela, 26.10.2014 
12.00 Hiszpania - Rumunia (1)
14.00 Rosja - Polska (2) 
16.00 Gruzji - Holandia (3)
18.00 Portugalia - Belgia (4)
 
Półfinały, środa, 29.10.2014
14.00 Przegrany 2 v Przegrany 3 (5) 
16.00 Przegrany 1 v Przegrany 4 (6) 
18.00 Zwycięzca 2 v Zwycięzca 3 (7) 
20.00 Zwycięzca 2 v Zwycięzca 4 (8) 
 
Finały, sobota, 01.11.2014
12.00 Przegrany 5 v Przegrany 6 o VII miejsce
14.00 Zwycięzca 5 v Zwycięzca 6 o V miejsce
16.00 Przegrany 7 v Przegrany 8 o III miejsce
18.00 Zwycięzca 7 v Zwycięzca 8 o I miejsce
 
Promocyjne video: http://goo.gl/4yOZzB
Przekaz na żywo: www.fpr.pt 
Wyniki: https://www.facebook.com/fpr.pt i www.fpr.pt 
 
Powstaje film szkoleniowy Rugby Tag ME U19, Ekstraliga, I i II liga, RTDiM

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 71% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 103

10.302.589 liczba odwiedzin od
01.01.2014