POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.028.975 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 704.06.2015

 
W Gdańsku 30 maja, w Lublinie i Rabie Niżnej 31 maja rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Rugby 7 zaliczane do Systemu Sportu Młodzieżowego, który prowadzą Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Zespół Sportu Młodzieżowego. Przedstawiamy wyniki turniejów w Gdańsku, Lublinie i Rabie Niżnej (z tych ostatnich zawodów takze kilka zdjęć przesłanych przez Łukasza Kościelniaka.
 
30.05.2015 Gdańsk
 
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk II 43:0
Ogniwo Sopot v RK Unisław 5:0
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 35:0
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 24:0
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk II 12:7
RK Unisław v Lechia Gdańsk II 27:5
Lechia Gdańsk v RK Unisław 24:7
Arka Gdynia v Ogniwo Sopot 31:0
Lechia Gdańsk II v Lechia Gdańsk 0:14
RK Unisław v Arka Gdynia 10:27
 
Kolejność: 1. RC Lechia Gdańsk; 2. RC Arka Gdynia; 3. MKS Ogniwo Sopot; 4. RK Unisław; 5. RC Lechia Gdańsk II
 
31.05.2015 Lublin
 
Pogoń Siedlce v BBRC Łódź 21:5
Orkan Sochaczew v Budowlani Lublin 26:0
KS Budowlani Łódź v Orkan II Sochaczew 31:0
Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew 14:19
KS Budowlani Łódź v BBRC Łódź 27:0
Budowlani Lublin v Orkan II Sochaczew 24:0
Orkan Sochaczew v BBRC Łódź 33:14
KS Budowlani Łódź v Budowlani Lublin 27:0
Pogoń Siedlce v Orkan II Sochaczew 21:0
BBRC Łódź v Budowlani Lublin 14:14
KS Budowlani Łódź v Pogoń Siedlce 29:0
Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin 21:12
Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź 0:20
BBRC Łódź v Orkan II Sochaczew 17:12
 
Kolejność: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Orkan Sochaczew; 3. Pogoń Siedlce; 4. Budowlani Lublin i BBRC Łódź; 6. Orkan II Sochaczew (nieklasyfikowany)
 
31.05.2015 Raba Nizna
 
Gorce v Sparta 28:7 (14:7)
Częstochowa v Koziołki 0:26 (0:5)
Juvenia v Sparta 40:0 (21:0)
Gorce v Częstochowa 33:0 (21:0)
Koziołki v Juvenia 0:17 (0:17)
Sparta v Częstochowa 28:7 (7:7)
Gorce v Koziołki 33:0 (12:0)
Juvenia v Częstochowa 41:0 (22:0)
Sparta v Koziołki 12:19 (12:5)
Juvenia v Gorce 26:7 (12:7)
 
Klasyfikacja: 1. Juvenia Kraków; 2. Gorce Raba Niżna; 3. Koziołki Jerzykowo; 4. Sparta Jarocin; 5. RC Częstochowa 
 
Najlepszy zawodnik - Marcjan Krzykawski (Juvenia)
Najlepiej punktujący - Marcin Morus (Gorce) 
 
Mistrzostwa Europy 7 w Gdańsku Rugby TAG blisko ciebie

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 15
2 RC Orkan Sochaczew
6
3 RC Lechia Gdańsk 5
4 RC Arka Gdynia 4
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
2 MKS Pogoń Siedlce 2
3 KS Budowlani Lublin 2
4 OKS Skra Warszawa 3
5 RzKS Juvenia Kraków 3

 Wyniki

9.028.975 liczba odwiedzin od
01.01.2014