POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Megmar - nowy sponsor PZR04.10.2016


Megmar - firma specjalizująca się w produkcji chemii przemysłowej to nowy sponsor polskiego rugby. W poniedziałek w warszawskim hotelu Marriott umowę o współpracy podpisali wiceprezes PZR Krzysztof Liedel, sekretarz generalny PZR Robert Małolepszy oraz prezes zarządu firmy Megmar Magdalena Drac-Tatoń.

- Podpisaliśmy umowę, która obowiązuje do końca maja 2017. Wierzę, że to początek naszej długiej i owocnej współpracy - mówi Magdalena Drac-Tatoń.
- Megmar to kolejna firma, którą udało się namówić do współpracy z PZR dzięki staraniom menedżera kadry, Macieja Brażuka. Bardzo mu za to dziękuję i gratuluję. Jestem pewien, że w maju, gdy siądziemy do rozmów o przedłużeniu współpracy obie strony będą z niej zadowolone i będą chciały ją kontynuować.

Logo firmy Megmar trafiło na koszulki naszej pierwszej reprezentacji. Pojawiło się także już wcześniej na bandach reklamowych i w kampanii promującej Mistrzostwa Europy w Rugby 7 w Gdyni, a także podczas Memoriału Hodury w Sopocie. Od tego momentu logo Megmaru pojawi się także na strojach innych naszych męskich reprezentacji.

Prezes firmy poprosiliśmy, by przybliżyła nam swoją firmę:
- Od ponad 15 lat produkujemy i dostarczamy preparaty chemiczne do największych zakładów przemysłowych aktywnych na polskim rynku energetycznym, ciepłowniczym, górniczym, petrochemicznym i hutniczym. Nasze produkty wykorzystywane są również z powodzeniem przez spółki działające w branży papierniczej, meblarskiej i motoryzacyjnej.
Wśród naszych stałych klientów wskazać można zarówno na podmioty mające strategiczne znaczenie dla polityki energetycznej w Polsce i Europie, jak i podmioty działające na rynkach lokalnych, wykorzystujące produkty Megmar w celu poprawy wydajności, zwiększenia jakości produkcji lub optymalizacji kosztów eksploatacji - mówi Magdalena Drac-Tatoń.

Dlaczego rugby?
- Profil naszej produkcji oraz branże z jakimi współpracujemy kojarzą się z siłą i dynamiką. By sprostać wymaganiom tego rynku wszyscy pracownicy firmy muszą być bardzo zaangażowani. Podobnie rzecz ma się z rugby. Zawodnicy są silni, dynamiczni, zaangażowani. Rugby to sport o ogromnym potencjale rozwojowym. Bardzo nam się spodobał. Wierzymy, że już niebawem będziemy obserwować szybki rozwój tej dyscypliny w naszym kraju. Chcemy być częścią tego zjawiska - dodaje Magdalena Drac-Tatoń.

Szkolenie World Rugby dla trenerów przygotowania kondycyjnego Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 03
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11