POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Megmar - nowy sponsor PZR04.10.2016


Megmar - firma specjalizująca się w produkcji chemii przemysłowej to nowy sponsor polskiego rugby. W poniedziałek w warszawskim hotelu Marriott umowę o współpracy podpisali wiceprezes PZR Krzysztof Liedel, sekretarz generalny PZR Robert Małolepszy oraz prezes zarządu firmy Megmar Magdalena Drac-Tatoń.

- Podpisaliśmy umowę, która obowiązuje do końca maja 2017. Wierzę, że to początek naszej długiej i owocnej współpracy - mówi Magdalena Drac-Tatoń.
- Megmar to kolejna firma, którą udało się namówić do współpracy z PZR dzięki staraniom menedżera kadry, Macieja Brażuka. Bardzo mu za to dziękuję i gratuluję. Jestem pewien, że w maju, gdy siądziemy do rozmów o przedłużeniu współpracy obie strony będą z niej zadowolone i będą chciały ją kontynuować.

Logo firmy Megmar trafiło na koszulki naszej pierwszej reprezentacji. Pojawiło się także już wcześniej na bandach reklamowych i w kampanii promującej Mistrzostwa Europy w Rugby 7 w Gdyni, a także podczas Memoriału Hodury w Sopocie. Od tego momentu logo Megmaru pojawi się także na strojach innych naszych męskich reprezentacji.

Prezes firmy poprosiliśmy, by przybliżyła nam swoją firmę:
- Od ponad 15 lat produkujemy i dostarczamy preparaty chemiczne do największych zakładów przemysłowych aktywnych na polskim rynku energetycznym, ciepłowniczym, górniczym, petrochemicznym i hutniczym. Nasze produkty wykorzystywane są również z powodzeniem przez spółki działające w branży papierniczej, meblarskiej i motoryzacyjnej.
Wśród naszych stałych klientów wskazać można zarówno na podmioty mające strategiczne znaczenie dla polityki energetycznej w Polsce i Europie, jak i podmioty działające na rynkach lokalnych, wykorzystujące produkty Megmar w celu poprawy wydajności, zwiększenia jakości produkcji lub optymalizacji kosztów eksploatacji - mówi Magdalena Drac-Tatoń.

Dlaczego rugby?
- Profil naszej produkcji oraz branże z jakimi współpracujemy kojarzą się z siłą i dynamiką. By sprostać wymaganiom tego rynku wszyscy pracownicy firmy muszą być bardzo zaangażowani. Podobnie rzecz ma się z rugby. Zawodnicy są silni, dynamiczni, zaangażowani. Rugby to sport o ogromnym potencjale rozwojowym. Bardzo nam się spodobał. Wierzymy, że już niebawem będziemy obserwować szybki rozwój tej dyscypliny w naszym kraju. Chcemy być częścią tego zjawiska - dodaje Magdalena Drac-Tatoń.

Szkolenie World Rugby dla trenerów przygotowania kondycyjnego Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 03
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Benidorm Sevens
Hiszpania, 25.05.2019 - 26.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 8 37
2 Budowlani Łódź SA 8 34
3 MKS Pogoń Siedlce 8 28
4 OKS Skra Warszawa 8 23
5 KS Budowlani Lublin 8 20
6 RC Orkan Sochaczew 8 20
7 RzKS Juvenia Kraków 8 12
8 KS Budowlani Łódź 8 12
9 RC Lechia Gdańsk 8 11
10 RC Arka Gdynia 8 1