POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 70

9.972.905 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Megmar - nowy sponsor PZR04.10.2016


Megmar - firma specjalizująca się w produkcji chemii przemysłowej to nowy sponsor polskiego rugby. W poniedziałek w warszawskim hotelu Marriott umowę o współpracy podpisali wiceprezes PZR Krzysztof Liedel, sekretarz generalny PZR Robert Małolepszy oraz prezes zarządu firmy Megmar Magdalena Drac-Tatoń.

- Podpisaliśmy umowę, która obowiązuje do końca maja 2017. Wierzę, że to początek naszej długiej i owocnej współpracy - mówi Magdalena Drac-Tatoń.
- Megmar to kolejna firma, którą udało się namówić do współpracy z PZR dzięki staraniom menedżera kadry, Macieja Brażuka. Bardzo mu za to dziękuję i gratuluję. Jestem pewien, że w maju, gdy siądziemy do rozmów o przedłużeniu współpracy obie strony będą z niej zadowolone i będą chciały ją kontynuować.

Logo firmy Megmar trafiło na koszulki naszej pierwszej reprezentacji. Pojawiło się także już wcześniej na bandach reklamowych i w kampanii promującej Mistrzostwa Europy w Rugby 7 w Gdyni, a także podczas Memoriału Hodury w Sopocie. Od tego momentu logo Megmaru pojawi się także na strojach innych naszych męskich reprezentacji.

Prezes firmy poprosiliśmy, by przybliżyła nam swoją firmę:
- Od ponad 15 lat produkujemy i dostarczamy preparaty chemiczne do największych zakładów przemysłowych aktywnych na polskim rynku energetycznym, ciepłowniczym, górniczym, petrochemicznym i hutniczym. Nasze produkty wykorzystywane są również z powodzeniem przez spółki działające w branży papierniczej, meblarskiej i motoryzacyjnej.
Wśród naszych stałych klientów wskazać można zarówno na podmioty mające strategiczne znaczenie dla polityki energetycznej w Polsce i Europie, jak i podmioty działające na rynkach lokalnych, wykorzystujące produkty Megmar w celu poprawy wydajności, zwiększenia jakości produkcji lub optymalizacji kosztów eksploatacji - mówi Magdalena Drac-Tatoń.

Dlaczego rugby?
- Profil naszej produkcji oraz branże z jakimi współpracujemy kojarzą się z siłą i dynamiką. By sprostać wymaganiom tego rynku wszyscy pracownicy firmy muszą być bardzo zaangażowani. Podobnie rzecz ma się z rugby. Zawodnicy są silni, dynamiczni, zaangażowani. Rugby to sport o ogromnym potencjale rozwojowym. Bardzo nam się spodobał. Wierzymy, że już niebawem będziemy obserwować szybki rozwój tej dyscypliny w naszym kraju. Chcemy być częścią tego zjawiska - dodaje Magdalena Drac-Tatoń.

Szkolenie World Rugby dla trenerów przygotowania kondycyjnego Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 03

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 77% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 70

9.972.905 liczba odwiedzin od
01.01.2014