POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 160

8.459.507 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Majowa rywalizacja najmłodszych27.05.2014

Powoli zbliżamy się do finałowego turnieju dzieci i młodzieży, którego gospodarzem będzie w tym roku Pomorski Okręgowy Związek Rugby (14-15 czerwca).
W całym kraju o punkty do klasyfikacji generalnej toczy się ciągle zażarta walka, a warta uwagi jest coraz większa liczba nowych drużyn w rywalizacji miniżaków. Jeden z turniejów w tym miesiącu został rozegrany w Chojnicach.
Wyniki majowych turniejów:
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży – Chojnice, 10.05.2014
Kategoria mini-żak:
grupa A: Lechia I – Arka Gdynia 1:1, SP Ogorzeliny – Ogniwo 0:6, SP Nieżychowice – Arka Rumia 0:2, Lechia I – SP Ogorzeliny 6:0, Arka Gdynia – SP Nieżychowice 5:1, Ogniwo – Arka Rumia 2:1, SP Ogorzeliny – SP Nieżychowice 0:2, Lechia I – Ogniwo Sopot 4:0, Arka Gdynia – Arka Rumia 6:0, Lechia I – SP Nieżychowice 3:1, Arka Gdynia – SP Ogorzeliny 9:0, Lechia I – Arka Rumia 3:1, Ogniwo Sopot – Arka Gdynia 0:6, SP Ogorzeliny – Arka Rumia 2:4, Ogniwo Sopot – SP Nieżychowice 1:4;
grupa B: Lechia II – SP 10 Gdynia 2:0, Tur Chojnice – SP Czeczewo 0:5, Czarni Pruszcz – Rumia Dziewczęta 3:0, Lechia II – Tur Chojnice 2:1, SP 10 Gdynia – Czarni Pruszcz 0:3, SP Czeczewo -  Rumia Dziewczęta 3:0, Tur Chojnice – Czarni Pruszcz 0:1, Lechia II – SP Czeczewo 0:5, SP 10 Gdynia – Rumia Dziewczęta 3:0, Lechia II – Czarni Pruszcz 2:3, SP 10 Gdynia – Tur Chojnice 2:2, Lechia II – Rumia Dziewczęta 3:0, SP Czeczewo – SP 10 Gdynia 3:0, Tur Chojnice – Rumia Dziewczęta 3:0, SP Czeczewo – Czarni Pruszcz 3:0.
Tabela grupy A: 1.Arka Gdynia 14 pkt 27:2; 2.Lechia Gdańsk I 14 17:3; 3.Arka Rumia 6 8:13; 4.Ogniwo Sopot 6 9:15; 5.SP Nieżychowice 6 6:13; 6. SP Ogorzeliny 0 2:27.
Tabela grupy B: 1.SP Czeczewo 15 pkt 19:0;  2.Czarni Pruszcz 12 10:5; 3.Lechia Gdańsk II 9 9:8; 4.Tur Chojnice 5 6:10;  5.SP 10 Gdynia 5 5:10; 6.Rumia dziewczęta 0 0:15.
Mecze półfinałowe: Arka Gdynia – Czarni Pruszcz Gd. 3:0, Lechia Gdańsk I – SP Czeczewo 0:5.
Finały – mecz o 11 miejsce: SP Ogorzeliny – Rumia dziewczęta 3:0; mecz o 9 miejsce: SP Nieżychowice – SP 10 Gdynia 5:1; mecz o 7 miejsce: Ogniwo Sopot – Tur Chojnice 1:3; mecz o 5 miejsce: Arka Rumia – Lechia Gdańsk II 0:2; mecz o 3 miejsce: Czarni Pruszcz Gd. – Lechia Gdańsk I 0:2; mecz o 1 miejsce: Arka Gdynia – SP Czeczewo 0:3.
Klasyfikacja końcowa: 1.SP Czeczewo 2.Arka Gdynia 3.Lechia Gdańsk I 4.Czarni Pruszcz Gd. 5.Lechia Gdańsk II 6.Arka Rumia 7.Tur Chojnice 8.Ogniwo Sopot 9.SP Nieżychowice 10.SP 10 Gdynia 11.SP Ogorzeliny 12.Rumia Dziewczęta.
Kategoria żak:
Lechia Gdańsk – Tur Chojnice 5:0, Arka Rumia – SP Czeczewo 3:0, Arka Gdynia – Czarni Pruszcz 7:0, Lechia Gdańsk – Arka Rumia 10:0, Tur Chojnice – Arka Gdynia 0:5, SP Czeczewo – Czarni Pruszcz 0:2, Arka Rumia – Arka Gdynia 0:3, Lechia Gdańsk – SP Czeczewo 9:0, Tur Chojnice – Czarni Pruszcz 6:0, Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 4:1, Tur Chojnice – Arka Rumia 2:1, Lechia Gdańsk  – Czarni Pruszcz 6:0, SP Czeczewo – Tur Chojnice 0:4, Arka Rumia – Czarni Pruszcz 6:1, SP Czeczewo – Arka Gdynia 0:10.
Klasyfikacja końcowa: 1.Lechia Gdańsk 15 pkt 34:1; 2.Arka Gdynia 13 26:4; 3.Tur Chojnice 11 12:11; 4.Arka Rumia 9 10:16; 5.Czarni Pruszcz 7 3:25; 6.SP Czeczewo 5 0:28.
Kategoria młodzik:
Ogniwo Sopot – Lechia Gdańsk 33:7, Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 14:12, Arka Gdynia -  Ogniwo Sopot 0:21. Klasyfikacja końcowa:  1.Ogniwo Sopot 6 pkt 54:7; 2.Lechia Gdańsk 4 21:45; 3.Arka Gdynia 2 12:35.
/Sędzia główny zawodów: Dariusz Marciniak/
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży – Sopot, 22-23.05.2014
Kategoria mini-żak:
Lechia 1 v SP 10 5:0, UKS Czeczewo v Tur 6:0, Arka Gdynia v Ogniwo 2:0, Arka Rumia v Arka Rumia Dziewczęta 4:3, Lechia 2 v Arka Rumia SP9 0:3, Arka Gdynia v SP Ogorzeliny 7:0, Lechia 1 v Arka Rumia 4:1, Czeczewo v Lechia 2 6:1, Ogniwo v SP Ogorzeliny 6:0, Lechia 1 – Arka Dziewczęta 4:2, Czeczewo v Arka Rumia SP9 6:1, SP 10 v Arka Rumia 0:5, Tur v Lechia 2 3:0, SP 10 v Arka Dziewczęta 0:2, Tur v Arka Rumia SP9 0:2.
Finały – Arka Rumia Dziewcz. v Arka Rumia SP 9 2:3, SP 10 v Lechia 2 3:1, Arka Rumia v Tur Chojnice 4:1, Lechia 1 v UKS Czeczewo 1:3, SP 10 v SP Ogorzeliny 4:1, Arka Rumia v Ogniwo Sopot 1:2, Lechia 1 v Arka Gdynia 2:2, Lechia 2 v SP Ogorzeliny 4:1, Tur Chojnice v Ogniwo Sopot 0:3, UKS Czeczewo v Arka Gdynia 2:1.
Klasyfikacja końcowa: 1.UKS Czeczewo 2.Lechia Gdańsk 3.Arka Gdynia 4.Ogniwo Sopot 5.Arka Rumia 6.Tur Chojnice 7.SP10 Gdynia 8.Lechia 2 Gdańsk 9.SP Ogorzeliny 10.Arka Rumia SP9 11.Arka Rumia Dziewczyny.
Kategoria żak:
Lechia v Arka Gdynia 4:2, Tur Chojnice v Arka Rumia 3:4, Lechia v Tur Chojnice 7:1, Arka Gdynia v Arka Rumia 7:0, Lechia v Arka Rumia 10:2, Arka Gdynia v Tur Chojnice 2:1.
Klasyfikacja końcowa: 1.Lechia Gdańsk 2.Arka Gdynia 3.Arka Rumia 4.Tur Chojnice.
Kategoria młodzik:
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 24:7, Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 45:0, Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 26:17.
Klasyfikacja końcowa: 1.Ogniwo Sopot 2.Arka Gdynia 3.Lechia Gdańsk.
 
Turniej Dzieci i Młodzieży – Lublin, 25.05.2014
Kategoria mini-żak
Grupa A – SP Spiczyn – Budowlani II Lublin 0:4, Budowlani II Lublin – Pogoń I Siedlce 1:2, Pogoń I Siedlce – SP Spiczyn 2:0.
Tabela: 1.Pogoń Siedlce 2 6 4:1; 2.Budowlani II Lublin 2 4 5:2; 3.SP Spiczyn 2 2 0:6.
Grupa B – Budowlani I Lublin – RT Łęczna 0:1, MKR Siedlce – Budowlani I Lublin 7:0, Pogoń II Siedlce – RT Łęczna 0:0, MKR Siedlce – Pogoń II Siedlce 0:0, Budowlani I Lublin – Pogoń II Siedlce 0:4, RT Łęczna – MKR Siedlce 0:2.
Tabela: 1.MKR Siedlce 3 8 9:0; 2.Pogoń II Siedlce 3 7 4:0; 3.RT Łęczna 3 6 1:2; 4.Budowlani I Lublin 3 3 0:12.
Półfinały: MKR Siedlce – Budowlani II Lublin 2:3, Pogoń I Siedlce – Pogoń II Siedlce 5:2.
Finały – o miejsca 5-7: Budowlani I Lublin – RT Łęczna 0:1, SP Spiczyn – RT Łęczna 0:0, Budowlani I Lublin – SP Spiczyn 0:2;  o miejsca 3-4: MKR Siedlce – Pogoń II Siedlce 3:0;  o miejsca 1-2: Pogoń I Siedlce – Budowlani II Lublin 3:0.
Końcowa klasyfikacja: 1.MKS Pogoń I Siedlce 16 punktów; 2.KS Budowlani II Lublin 11; 3.MKR Siedlce 9; 4.MKS Pogoń II Siedlce 7; 5.Szkoła Podstawowa Spiczyn 5; 6.RT Łęczna 3; 7.KS Budowlani I Lublin 1.
Kategoria żak:
Pogoń Siedlce – MAR „Kunickiego” Lublin 10:1, Budowlani Lublin – MKR Siedlce 7:2, Pogoń Siedlce – MKR Siedlce 6:2, Budowlani Lublin – MAR „Kunickiego” Lublin 8:0, Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce 5:3, MKR Siedlce – MAR „Kunickiego” Lublin 8:0.
Końcowa klasyfikacja: 1.Budowlani Lublin 3 9 20:5 (10 punktów); 2.Pogoń Siedlce 3 7 19:8 (5 punktów); 3.MKR Siedlce 3 5 12:13 (3 punkty); 4.MAR „Kunickiego” Lublin 3 3 1:26 (1 punkt).
Kategoria młodzik:
Budowlani Lublin – Ogniwo Sopot 28:7 (14:7), Pogoń Siedlce – Ogniwo Sopot 7:7 (7:7), Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce 21:0 (7:0), Budowlani Lublin – Ogniwo Sopot 17:0 (7:0), Pogoń Siedlce – Ogniwo Sopot 0:12 (0:12), Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce 21:0 (7:0).
Klasyfikacja końcowa: 1.Budowlani Lublin 4 12 87:7 (10 punktów); 2.Ogniwo Sopot 4 7 26:52 (5 punktów); 3.Pogoń Siedlce 4 5 7:61 (1 punkt).
/Sędzia główny: Maciej Powała-Niedźwiecki/
 
Puchar Wielkopolski – Jarocin, 25.05.2014
Kategoria mini-żak:
SP 5 – Posnania 6:0, Sparta – Husaria 3:1,  ŻAK: Sparta – BBRC 4:0, BBRC – SP 5 2:2, Sparta – Posnania 5:0, Husaria – BBRC 0:7, SP 5 – Sparta 4:1, Posnania – BBRC 2:8, Husaria – SP 5 1:10, Posnania – Husaria 3:6, BBRC – Sparta 4:1.
Końcowa klasyfikacja: 1.SP 5 Poznań 2.BBRC Łódź 3.Sparta Jarocin 4.Husaria Kalisz 5.Posnania Poznań.
Kategoria żak:
Sparta – BBRC 4:0, BBRC – Sparta 0:7.
Końcowa klasyfikacja: 1.Sparta Jarocin 2.BBRC Łódź.
Kategoria młodzik:
BBRC – Koziołki 5:26, Sparta – Posnania 15:0, Sparta – BBRC 3:22, Posnania – Koziołki 0:34, Koziołki – Sparta 35:0, BBRC – Posnania 29:0.
Końcowa klasyfikacja: 1.Koziołki Biskupice 2.BBRC Łódź 3.Sparta Jarocin 4.Posnania Poznań.
Poznaliśmy czwórkę walczącą o medale Kadra kobiet na ME w Bergen

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 9% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 8%

Wszystkich głosów 160

8.459.507 liczba odwiedzin od
01.01.2014