POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.714.043 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPS7: Zaproszenie do Siedlec - Aktualizacja19.09.2016


II Turniej Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7 odbędzie się w niedzielę 25.09.2016 w Siedlcach na obiektach Agencji Rozwoju Miasta przy ulicy Jana Pawła II 6. Początek turnieju godz. 11.00, odprawa techniczna oraz weryfikacja dokumentów godz. 10.00. 
 
Dywizja I    grupa A 1.BŁSA, 4.Posnania, 5.Juvenia Kraków
                 grupa B 2.Orkan Sochaczew, 3.Lechia Gdańsk, 4.Czarni Pruszcz Gdański
Dywizja II   grupa C 7.Tytan Gniezno, 10.Pogoń Siedlce, 11.Szarża Grudziądz
                 grupa D 8.Ogniwo Sopot, 9.AZS AWFiS Gdańsk, 12.Rugby Team Olsztyn
Dywizja III  grupa E 13.RK Bełchatów, 14.Werewolwers Wąbrzeźno, 15.Rugby Klub Toruń, 16.GRC Łódź
                   
                     Boisko A                                            Boisko B
godz.11.00   Posnania - Juvenia      godz.11.00    Bełchatów - GRC
        11.17    Lechia - Czarni                    11.17    Torun - Werewolwers
        11.34    Pogoń - Szarża                    11.34    AZS AWFiS - Olsztyn
        11.51    BŁSA - Posnania                 11.51    GRC - Toruń
        12.08    Orkan - Lechia                    12.08    Bełchatów - Werewolwers
        12.25    Tytan - Pogoń                     12.25    Ogniwo - AZS AWFiS
        12.43    BŁSA - Juvenia                   12.43    Werewolwers - GRC
        13.01    Orkan - Czarni                    13.01   Toruń - Bełchatów
        13.20    Tytan - Szarża                    13.20   Olsztyn - Ogniwo
                                         Półfinały
        13.50  I    D1 - B3                            13.50   II      C2 - D3
        14.08 III   C1 - A3                             14.08   IV    D2 - C3
        14.25  V  B1 - A2                                                                           
        14.43 VI  A1 - B2  
                                         Finały
        15.00   o V m    W I - W III                15.00   o XI m     L II - L IV
        15.17   o III m    L V - L VI                15.17   o IX m     W II - W IV
        15.34   o I m     W V - W VI              15.34   o VII m    L I - L III  
        
W III turnieju podział na dywizje wyglądał będzie następująco Dywizja I - drużyny 1-6, Dywizja II - drużyny 7-11,13, Dywizja III drużyna 12 i pozostałe.
 
Ireneusz Pietrak

Zaproszenie na konferencję prasową Zaproszenie na Turniej 7 do Mołdawii

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.714.043 liczba odwiedzin od
01.01.2014