banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.795.396 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPS7: Zaproszenie do Siedlec - Aktualizacja19.09.2016


II Turniej Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7 odbędzie się w niedzielę 25.09.2016 w Siedlcach na obiektach Agencji Rozwoju Miasta przy ulicy Jana Pawła II 6. Początek turnieju godz. 11.00, odprawa techniczna oraz weryfikacja dokumentów godz. 10.00. 
 
Dywizja I    grupa A 1.BŁSA, 4.Posnania, 5.Juvenia Kraków
                 grupa B 2.Orkan Sochaczew, 3.Lechia Gdańsk, 4.Czarni Pruszcz Gdański
Dywizja II   grupa C 7.Tytan Gniezno, 10.Pogoń Siedlce, 11.Szarża Grudziądz
                 grupa D 8.Ogniwo Sopot, 9.AZS AWFiS Gdańsk, 12.Rugby Team Olsztyn
Dywizja III  grupa E 13.RK Bełchatów, 14.Werewolwers Wąbrzeźno, 15.Rugby Klub Toruń, 16.GRC Łódź
                   
                     Boisko A                                            Boisko B
godz.11.00   Posnania - Juvenia      godz.11.00    Bełchatów - GRC
        11.17    Lechia - Czarni                    11.17    Torun - Werewolwers
        11.34    Pogoń - Szarża                    11.34    AZS AWFiS - Olsztyn
        11.51    BŁSA - Posnania                 11.51    GRC - Toruń
        12.08    Orkan - Lechia                    12.08    Bełchatów - Werewolwers
        12.25    Tytan - Pogoń                     12.25    Ogniwo - AZS AWFiS
        12.43    BŁSA - Juvenia                   12.43    Werewolwers - GRC
        13.01    Orkan - Czarni                    13.01   Toruń - Bełchatów
        13.20    Tytan - Szarża                    13.20   Olsztyn - Ogniwo
                                         Półfinały
        13.50  I    D1 - B3                            13.50   II      C2 - D3
        14.08 III   C1 - A3                             14.08   IV    D2 - C3
        14.25  V  B1 - A2                                                                           
        14.43 VI  A1 - B2  
                                         Finały
        15.00   o V m    W I - W III                15.00   o XI m     L II - L IV
        15.17   o III m    L V - L VI                15.17   o IX m     W II - W IV
        15.34   o I m     W V - W VI              15.34   o VII m    L I - L III  
        
W III turnieju podział na dywizje wyglądał będzie następująco Dywizja I - drużyny 1-6, Dywizja II - drużyny 7-11,13, Dywizja III drużyna 12 i pozostałe.
 
Ireneusz Pietrak

Zaproszenie na konferencję prasową Zaproszenie na Turniej 7 do Mołdawii
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.795.396 liczba odwiedzin od
01.01.2014