POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 77

10.014.518 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPS7: Zaproszenie do Siedlec - Aktualizacja19.09.2016


II Turniej Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7 odbędzie się w niedzielę 25.09.2016 w Siedlcach na obiektach Agencji Rozwoju Miasta przy ulicy Jana Pawła II 6. Początek turnieju godz. 11.00, odprawa techniczna oraz weryfikacja dokumentów godz. 10.00. 
 
Dywizja I    grupa A 1.BŁSA, 4.Posnania, 5.Juvenia Kraków
                 grupa B 2.Orkan Sochaczew, 3.Lechia Gdańsk, 4.Czarni Pruszcz Gdański
Dywizja II   grupa C 7.Tytan Gniezno, 10.Pogoń Siedlce, 11.Szarża Grudziądz
                 grupa D 8.Ogniwo Sopot, 9.AZS AWFiS Gdańsk, 12.Rugby Team Olsztyn
Dywizja III  grupa E 13.RK Bełchatów, 14.Werewolwers Wąbrzeźno, 15.Rugby Klub Toruń, 16.GRC Łódź
                   
                     Boisko A                                            Boisko B
godz.11.00   Posnania - Juvenia      godz.11.00    Bełchatów - GRC
        11.17    Lechia - Czarni                    11.17    Torun - Werewolwers
        11.34    Pogoń - Szarża                    11.34    AZS AWFiS - Olsztyn
        11.51    BŁSA - Posnania                 11.51    GRC - Toruń
        12.08    Orkan - Lechia                    12.08    Bełchatów - Werewolwers
        12.25    Tytan - Pogoń                     12.25    Ogniwo - AZS AWFiS
        12.43    BŁSA - Juvenia                   12.43    Werewolwers - GRC
        13.01    Orkan - Czarni                    13.01   Toruń - Bełchatów
        13.20    Tytan - Szarża                    13.20   Olsztyn - Ogniwo
                                         Półfinały
        13.50  I    D1 - B3                            13.50   II      C2 - D3
        14.08 III   C1 - A3                             14.08   IV    D2 - C3
        14.25  V  B1 - A2                                                                           
        14.43 VI  A1 - B2  
                                         Finały
        15.00   o V m    W I - W III                15.00   o XI m     L II - L IV
        15.17   o III m    L V - L VI                15.17   o IX m     W II - W IV
        15.34   o I m     W V - W VI              15.34   o VII m    L I - L III  
        
W III turnieju podział na dywizje wyglądał będzie następująco Dywizja I - drużyny 1-6, Dywizja II - drużyny 7-11,13, Dywizja III drużyna 12 i pozostałe.
 
Ireneusz Pietrak

Zaproszenie na konferencję prasową Zaproszenie na Turniej 7 do Mołdawii

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 75% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 5% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 77

10.014.518 liczba odwiedzin od
01.01.2014