POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
8.992.521 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPS7: Zaproszenie do Poznania - Aktualizacja28.08.2017

 
I Turniej Mistrzostw Polski Seniorów 7 odbędzie się w niedzielę 3 września br. w Poznaniu na obiektach KS Posnania przy ulicy Słowiańskiej. 
 
Początek turnieju godz. 11.00. Odprawa techniczna oraz weryfikacja dokumentów godz. 10.30. Jednym z warunków uczestnictwa jest wpłacenie na subkonto PZR opłaty startowej. Wysokość opłaty oraz nr subkonta podano w regulaminie MPS 7.
 
Dywizja I 
Grupa A                             Grupa B
1.Posnania Poznań            2.Lechia Gdańsk
4.AZS AWFiS Gdańsk        3.Tytan Gniezno
5.Rugby Bełchatów            6.Werewolves Wąbrzeźno
 
Dywizja II
Grupa C
7.Rugby Team Olsztyn
8.Szarża Grudziądz
9.RC Orkan Sochaczew
10.Juvenia Kraków
 
Gry grupowe
 godz.11.00  A     AZS AWFiS - Bełchatów       B    Olsztyn - Juvenia 
          11.20         Tytan - Werewolves                    Szarża - Orkan
          11.40         Posnania - AZS AWFiS               Juvenia - Orkan
          12.00         Lechia - Tytan                            Olsztyn - Szarża
          12.20         Bełchatów - Posnania                 Szarża - Juvenia
          12.40        Werewolves - Lechia                    Orkan - Olsztyn
1/2f    13.00     I       A1 - B2                                II      A3 - C1
          13.20     III     B1 - A2                                 IV     B3  - C2
finały  14.00    o V m. W II - W IV                         o IX m. C3 - C4
          14.20     o III m. L I - L III                            o VII m. L II  - L IV 
          14.40     o I m. W I - W III
Uwaga: Finaliści meczu o V m awansują do dywizji I.
            
Jeszcze raz przypominam o wypełnieniu warunku regulaminu pkt III. pod rygorem niedopuszczenia drużyny do turnieju. 
 
Ireneusz Pietrak
 
Zaproszenie na turniej "Nadzieje Olimpijskie" - Aktualizacja Darmowe bilety na Wielki Mecz

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 10
2 RC Lechia Gdańsk 5
3 RC Arka Gdynia 4
4 RC Orkan Sochaczew
1
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot
2 MKS Pogoń Siedlce
3 KS Budowlani Lublin
4 OKS Skra Warszawa
5 RzKS Juvenia Kraków

 Wyniki

8.992.521 liczba odwiedzin od
01.01.2014