POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.321.376 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPS7: Zaproszenie do Gniezna - Aktualizacja 415.10.2016

Z przykrością informuję że z turnieju wycofała się druzyna Juvenii Kraków. W związku z powyższym nowy podział grup oraz rozkład gier wygląda j/n. Przepraszam wszystkich za zaistniałe zamieszanie.

III  Turniej Mistrzostw Polski w rugby 7 odbędzie się w niedzielę 16.10.2016 r w Gnieżnie na obiektach przy ulicy Strumykowej. Początek turnieju godz. 11.00. Odprawa techniczna weryfikacja dokumentów godz. 11.00.

Dywizja I      Grupa A 1.Posnania, 4.RC Orkan Sochaczew, 5.GTR Tytan Gniezno

                      Grupa B 2.Budowlani Łódź SA, 3.Lechia Gdańsk, 6.Czarni Pruszcz Gd

Dywizja II     Grupa C 7.Ogniwo Sopot, 10.AZS AWFiS Gdansk, 11.Rugby Bełchatów

                      Grupa D 8.Pogon Siedlce, 9.Szarża Grudziądz, 12.Rugby Team Olsztyn

Dywizja III   Grupa E 13.Werewolwers Wąbrzeźno, 14.Rugby Szczecinek, 15.Rugby Klub Toruń, 16.Kaskada Szczecin

Boisko A                                           Boisko B

godz.11.00   Orkan - Tytan            godz.11.00   Szczecinek - Kaskada

          11.18   Lechia - Czarni                    11.18    Werewolwers -Toruń

          11.36   Bełchatów - AZS AWFiS    11.36     Szarża - Olsztyn

          11.55   Posnania - Orkan                11.55    Kaskada - Toruń

          12.13   BŁSA - Lechia                      12.13    Szczecinek - Werewolwe

          12.32   Ogniwo - Bełchatów           12.32    Pogoń - Szarża

          12.50   Tytan - Posnania                12.50    Werewolwers - Kaskada

          13.08   Czarni - BŁSA                      13.08    Toruń - Szczecinek

          13.26   AZS AWFiS - Ogniwo         13.26     Pogoń - Olsztyn

Półfinały

          14.00  I     D1 - B3                            14.00     II     D2 - C1

          14.18  III   A1 - B2                            14.18     IV    C2 - D3

          14.36  V    B1 - A2                            14.36     VI    C1 - A3

Finały

          15.00      o V m    W I - W VI            15.00     o XI m     L II - L IV

          15.20      o III m   L III - L V              15.20     o IX m     W II - WIV

          15.40      o  I m    W III - W V           15.40     o VII m    L I - L IV

Uwaga: Część meczy będzie odbywała się na boisku A o syntetycznej nawierzchni proszę przygotować odpowiednie obuwie.

Ireneusz Pietrak

RTDiM: Zaproszenie do Częstochowy RTDiM: Zaproszenie do Warszawy

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.321.376 liczba odwiedzin od
01.01.2014