POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.327.583 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPS7: VI Turniej w Unisławiu17.06.2017

 
VI Turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7 odbył się w sobotę, 17 czerwca 2017 w Unisławiu i Stablewicach.
 
Tytan - Ogniwo              14:28 (7:21)
Bełchatów - Szarża        12:10 (7:0)
BŁSA - AZS AWFiS       26:12 (19:0)
Olsztyn - Werewolves      7:0 (0:0)
Tytan - Lechia                38:0 (26:0)
Szarża - Werewolves       7:38 (0:26) 
Posnania - BŁSA           21:5 (0:5)
Bełchatów - Olsztyn        33:0 (26:0)
Kaskada - Szarża           26:10(10:5)  
Ogniwo - Lechia             10:21 (0:14)
Werewolves - Bełchatów   0:12 (0:5)
Olsztyn - Kaskada           0:19 (0:7)  
Posnania - AZS AWFiS   36:7 (26:0) 
Olsztyn - Bełchatów         0:33 (0:26)
Werewolves - Kaskada     0:40 (0:26)
Olsztyn - Szarża             7:17 (7:5)
Kaskada - Bełchatów      35:12 (14:5)   
 
Grupa A: 1.Lechia Gdańsk; 2.Ogniwo Sopot; 3.Tytan Gniezno
Grupa B: 1.Posnania Poznań; 2.Budowlani Łódź SA; 3.AZS AWFiS Gdańsk
Grupa C: 1.Kaskada Szczecin; 2.KS Rugby Bełchatów; 3.Szarża Grudziądz; 4.Rugby Team Olsztyn; 5.Werewolves Wąbrzeźno
 
Półfinały
Lechia - BŁSA              19:5 (12:5)                                                               
Posnania - Ogniwo        19:14 (7:14)                                                                                                        

Finał o m V   Tytan - AZS AWFiS         33:12 (26:0)                                
Finał o m III  BŁSA - Ogniwo                10:29 (10:12)                                       
Finał o m  I   Lechia - Posnania            21:29 (14:12)
 
Klasyfikacja końcowa VI turnieju MPS 7
  1.Posnania Poznań            25 pkt
  2.Lechia Gdańsk                23 pkt
  3.Ogniwo Sopot                 22 pkt
  4.Budowlani Łódź SA         21 pkt
  5.Tytan Gniezno                20 pkt
  6.AZS AWFiS Gdańsk       19 pkt
  7.Kaskada Szczecin         18 pkt 
  8.KS Rugby Bełchatów      17 pkt
  9.Szarża Grudziądz           16 pkt
10.Rugby Team Olsztyn       15 pkt
11.Werewolves Wąbrzeźno   14  pkt
 
Ireneusz Pietrak

Wyniki, kalayfikacja po VI turniejach [kliknij]
 
Sopot: Zaproszenie na "Lato z Jajem" U20: Powołanie, konsultacja w Lublinie

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 4 20
2 RC Orkan Sochaczew
5 11
3 RC Arka Gdynia 3 9
4 RC Lechia Gdańsk 3 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
3 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
4 OKS Skra Warszawa 4
5 RzKS Juvenia Kraków 5

 Wyniki

9.327.583 liczba odwiedzin od
01.01.2014