POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.540.760 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPS7: Lechia blisko kolejnego tytułu04.05.2014

Niestety ostatecznie tylko siedem drużyn wystąpiło w I turnieju Grand Prix wyłaniającego Mistrza Polski Seniorów w 7-osobowej odmianie gry.
Na stadionie MOSiR w Sochaczewie przy ulicy Warszawskiej 80 kibice obejrzeli kilka bardzo ciekawych pojedynków, ale w finale zawodów broniąca tytułu gdańska Lechia nie pozostawiła nadziei graczom Budowlanych S.A., z którymi dość nieoczekiwanie przegrała pojedynek grupowy.
 
Grupa A: 1.RC Lechia Gdańsk 2.KS Posnania Poznań 3.Budowlani S.A. Łódź
Grupa B: 1.MKS Awenta Pogoń Siedlce 2.RC Orkan Sochaczew 3.MKS Ogniwo Sopot 4.AZS AWFiS Gdańsk
Gry grupowe: Pogoń – AZS AWFiS 40:0 (21:0), Posnania – Budowlani 17:12 (7:12), Orkan – Ogniwo 33:5 (19:5), AZS AWFiS – Ogniwo 10:33 (5:19), Lechia – Posnania 31:12 (21:5), Pogoń – Orkan 0:26 (0:14), Orkan – AZS AWFiS 31:7 (12:7), Budowlani – Lechia 21:10 (14:0), Ogniwo – Pogoń 12:19 (12:7).
Tabela grupy A: 1.Lechia Gdańsk 2 4 41:32; 2.Budowlani SA Łódź 2 4 33:27; 3.Posnania Poznań 2 4 29:45;
Tabela grupy B: 1.Orkan Sochaczew 3 9 90:12; 2.Pogoń Siedlce 3 7 59:38; 3.Ogniwo Sopot 3 5 50:62; 4.AZS AWFiS Gdańsk 3 3 17:104.
1/2 finału:  Lechia – Pogoń 33:17 (19:12), Orkan – Budowlani SA 7:15 (0:0).
Finały -  o V miejsce: Ogniwo – Posnania 5:42 (0:21); o III miejsce: Orkan – Pogoń 33:12 (21:7); o I miejsce: Budowlani SA – Lechia 0:36 (0:17).
 
Klasyfikacja końcowa: 1.RC Lechia Gdańsk 2.Budowlani S.A. Łódź 3.RC Orkan Sochaczew 4.MKS Awenta Pogoń Siedlce 5.KS Posnania Poznań 6.MKS Ogniwo Sopot 7.AZS AWFiS Gdańsk.
Sędzia główny: Monika Baniewicz.
Kadra na ME7 do lat 19 Cenne wygrane Lechii i Budowlanych SA

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.540.760 liczba odwiedzin od
01.01.2014