POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPS7: I Turniej w Poznaniu04.09.2017

 
I Turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7 odbył się w niedzielę, 03 września 2017 roku w Poznaniu na obiekcie Posnanii przy ulicy Słowiańskiej.
 
Dywizja I 
Grupa A                                Grupa B
01.Posnania Poznań            2.Lechia Gdańsk
04.AZS AWFiS Gdańsk        3.Tytan Gniezno
05.Rugby Bełchatów            6.Werewolves Wąbrzeźno
Dywizja II
Grupa C
07.Rugby Team Olsztyn
08.Szarża Grudziądz
09.RC Orkan Sochaczew
10.Juvenia Kraków
 
Gry grupowe
AZS AWFiS - Bełchatów       14:12 (7:5)
Olsztyn - Juvenia                    0:47 (0:28)
Tytan - Werewolves               29:5 (19:0)
Szarża - Orkan                       0:52 (0:24)
Posnania - AZS AWFiS         54:0 (28:0)
Juvenia - Orkan                       5:7 (0:0)
Lechia - Tytan                       29:7 (17:7)
Olsztyn - Szarża                   12:12 (12:7)
Bełchatów - Posnania              0:29 (0:22)
Szarża - Juvenia                      0:52 (0:24)
Werewolves - Lechia                0:53 (0:22)
Orkan - Olsztyn                     45:5 (21:0)
Grupa A: 1.Posnania Poznań; 2.AZS AWFiS Gdańsk; 3.Rugby Bełchatów
Grupa B: 1.Lechia Gdańsk; 2.GKR Tytan Gniezno; 3.Werewolves Wąbrzeźno
Grupa C: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.Juvenia Kraków; 3.Rugby Team Olsztyn; 4.Szarża Grudziądz
 
Półfinały
Posnania - Tytan          47:0 (21:0)
Bełchatów - Orkan         0:26 (0:12)
Lechia - AZS AWFiS    35:12 (14:7)
Werewolves - Juvenia     0:47 (0:28)
 
Finały o IX m    Szarża - Olsztyn               21:26 (7:7)
          o VII m    Bełchatów - Werewolves    29:5 (22:0)
          o V m      Orkan - Juvenia                   0:17 (0:5)
          o III m     Tytan - AZS AWFiS           31:14 (19:0)
          o I m       Posnania - Lechia             28:12 (14:5)
Uwaga: Finaliści meczu o V m awansowali do Dywizji I
           
Podział na dywizje w II turnieju MPS 7 W Łodzi 9 września br.:
Dywizja I  
Grupa A: 1.Posnania Poznań; 4.AZS AWFiS Gdańsk; 5.Juvenia Kraków
Grupa B: 2.Lechia Gdańsk; 3.GKR Tytan Gniezno; 6.RC Orkan Sochaczew
Dywizja II
grupa C: 7.Rugby Bełchatów; 8.Werewolves Wąbrzeźno; 9.Rugby Team Olsztyn; 10.Szarża Grudziądz
Dywizja III
grupa D: 11.Budowlani Łódź SA; 12.Budowlani Lublin; 13.KS Budowlani Łódź; 14.Husaria Oświęcim
 
Klasyfikacja MPS7 po I Turnieju
01.Posnania Poznań           25 pkt
02.Lechia Gdańsk               23 pkt
03.GKR Tytan Gniezno        22 pkt
04.AZS AWFiS Gdańsk       21 pkt
05.Juvenia Kraków               20 pkt
06.RC Orkan Sochaczew     19 pkt
07.Rugby Bełchatów            18 pkt
08.Werewolves Wąbrzeźno   17 pkt
09.Rugby Team Olsztyn       16 pkt
10.Szarża Grudziądz            15 pkt 
 
Ireneusz Pietrak
 
II liga - Runda I - Kolejka X Rugby Białystok v Żołnierze NATO 32:29
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11