POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.345.928 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPS7: II Turniej w Siedlcach26.09.2016


II Turniej Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7 odbył się w niedzielę 25 października br. w Siedlcach na obiektach Agencji Rozwoju Miasta przy ulicy Jana Pawła II 6. 
 
Dywizja I    Grupa A 1.BŁSA, 4.Posnania, 5.Juvenia Kraków
                 Grupa B 2.Orkan Sochaczew, 3.Lechia Gdańsk, 4.Czarni Pruszcz Gd.
Dywizja II   Grupa C 7.Tytan Gniezno, 10.Pogoń Siedlce, 11.Szarża Grudziądz
              Grupa D 8.Ogniwo Sopot, 9.AZS AWFiS Gdańsk, 12.Rugby Team Olsztyn
Dywizja III  Grupa E 13.RK Bełchatów, 14.Werewolwers Wąbrzeźno, 15.Rugby Klub Toruń, 16.GRC Łódź
                   
Eliminacje
Posnania - Juvenia                 26:5 (5:5)                                         
Bełchatów - GRC                    25:5 vo
Lechia - Czarni                      26:7 (19:0)
Toruń - Werewolwers              0:31 (0:12)
Pogoń - Szarża                      36:0 (26:0)
AZS AWFiS - Olsztyn              21:19 (7:7)
BŁSA - Posnania                    35:0 (14:0)
GRC - Toruń                           0:25 vo
Orkan - Lechia                      17:33 (7:7)
Bełchatów - Werewolwers      17:12 (7:7)
Tytan - Pogoń                       19:7 (12:0)  
Ogniwo - AZS AWFiS             47:14 (26:0)
BŁSA - Juvenia                      17:19 (12:5)
Werewolwers - GRC               25:0 vo
Orkan - Czarni                      19:10 (7:0)
Toruń - Bełchatów                  0:38 (0:19)
Tytan - Szarża                      36:0 (19:0)
Olsztyn - Ogniwo                  15:14 (0:14)
 
Półfinały
Ogniwo - Czarni                    10:21 (5:21)
Pogoń - AZS AWFiS               70:0 (35:0)                                                          
Tytan - Juvenia                     29:7 (12:0)                                             
Olsztyn - Szarża                     5:10 (5:5)
Lechia - Posnania                  14:21 (7:14)
BŁSA - Orkan                       39:0 (15:0)
 
Finały
o XI m   AZS AWFiS - Olsztyn 22:5 (10:5)
o IX m   Pogoń - Szarża         59:0 (35:0)     
o VII m  Ogniwo - Juvenia      12:21 (7:7)
o V m   Czarni - Tytan              5:40 (5:19)     
o III m   Lechia Orkan            45:7 (26:0)
o I m    Posnania - BŁSA         21:14 (14:7)
 
Klasyfikacja II Turnieju MPS 7 w Siedlcach
  1.Posnania Poznań                             25 pkt
  2.Master Pharm Budowlani Łódź SA     23 pkt
  3.Lechia Gdańsk                                22 pkt
  4.RC Orkan Sochaczew                      21 pkt
  5.Tytan Gniezno                                20 pkt
  6.Czarni Pruszcz Gdański                   19 pkt
  7.Juvenia Kraków                              18 pkt
  8.Ogniwo Sopot                                17 pkt
  9. Pogoń Siedlce                                16 pkt
10.Szarża Grudziądz                            15 pkt
11.AZS AWFiS Gdańsk                         14 pkt
12.Rugby Team Olsztyn                       13 pkt
13.RK Bełchatów                                 12 pkt
14.Werewolwers Wąbrzeźno                 11 pkt
15.RK Toruń                                        10 pkt
Drużyna GRC Łódź nie klasyfikowana 
 
Klasyfikacja MPS 7 po II Turniejach
  1.Master Pharm Budowlani Łódź SA     48/2 pkt
  2.Posnania Poznań                             46/2 pkt
  3.Lechia Gdańsk                                44/2 pkt
  4.RC Orkan Sochaczew                      44/2 pkt
  5.Tytan Gniezno                                38/2 pkt
  6.Czarni Pruszcz Gdański                  38/2 pkt
  7.Juvenia Kraków                               38/2 pkt
  8. Ogniwo Sopot                                34/2 pkt
  9.Pogon Siedlce                                  31/2 pkt  
10.AZS AWFiS Gdańsk                          30/2 pkt
11.Szarża Grudziądz                             29/2 pkt
12.Rugby Klub Bełchatów                      25/2 pkt
13.Rugby Team Olsztyn                        24/2 pkt
14.Werewolwers Wąbrzeźno                  22/2 pkt
15.Rugby Klub Toruń                            18/2 pkt
16.Rugby Klub Unisław                         12/1 pkt
17.Rugby Szczecinek                            9/1 pkt                   
 
Ireneusz Pietrak
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 02 U18/OKKW: Powołania do Spały

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 5 25
2 RC Lechia Gdańsk 4 14
3 RC Orkan Sochaczew
6 11
4 RC Arka Gdynia 4 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Ogniwo Sopot 3 15 
3 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
4 OKS Skra Warszawa 6 10 
5 RzKS Juvenia Kraków 6 1

 Wyniki

9.345.928 liczba odwiedzin od
01.01.2014