POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 106

10.335.901 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPS7: III Turniej w Unisławiu30.10.2017

 
III Turniej o Mistrzostwo Polski Seniorów w Rugby 7 odbył się w niedzielę, 29 października br. w Unislawiu na boisku przy ulicy Chełmskiej.
 
Tytan - AZS AWFiS                 19:5
Bełchatów - Werewolves          17:7
Posnania - Orkan                   20:0
Szarża - Olsztyn                      5:5
Lechia - Tytan                        26:12
Bełchatów - Kaskada               0:26
Juvenia - Posnania                  0:27
Werewolves - Olsztyn              5:7
Lechia - AZS AWFiS              24:12
Szarża - Kaskada                    0:31
Juvenia - Orkan                        7:24
Olsztyn - Bełchatów                 5:0
Szarża - Werewolves               5:31
Kaskada - Olsztyn                 31:0
Szarża - Bełchatów                  0:21
Kakada - Werewolves             10:5
Dywizja I - Grupa A: 1.Lechia Gdańsk; 2.Tytan Gniezno; 3.AZS AWFiS Gdańsk
Dywizja I - Grupa B: 1.Posnania Poznań; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.Juvenia Kraków
Dywizja II - Grupa C: 1.Kaskada Szczecin; 2.Rugby Team Olsztyn; 3.Rugby Bełchatów; 4.Werewolves Wąbrzeźno; 5.Szarża Grudziądz
 
Półfinały
Lechia - Orkan            19:14   14:14 dogrywka
Posnania - Tytan         22:0
 
Finał o V m     AZS AWFiS - Juvenia  17:14
Finał o III m    Tytan - Orkan              12:7
Finał o I m      Posnania - Lechia        15:5
 
Klasyfikacja
  1.Posnania Poznań                     25 pkt
  2.Lechia Gdańsk                         23 pkt
  3.GTR Tytan Gniezno                  22 pkt
  4.RC Orkan Sochaczew               21 pkt                   
  5.AZS AWFiS Gdańsk                 20 pkt
  6.Juvenia Kraków                        19 pkt
  7.Kaskada Szczecin                   18 pkt
  8.Rugby Team Olsztyn               17 pkt
  9.Rugby Bełchatów                     16 pkt
10.Werewolves Wąbrzeźno           15 pkt
11.Szarża Grudziądz                    14 pkt
 
Klasyfikacja MPS 7 po III turniejach
  1.Posnania Poznań                     72/3 pkt
  2.Lechia Gdańsk                         71/3 pkt
  3.GTR Tytan Gniezno                  65/3 pkt
  4.Juvenia Kraków                        62/3 pkt
  5.AZS AWFiS Gdańsk         .      61/3 pkt
  6.RC Orkan Sochaczew              57/3 pkt
  7.Rugby Bełchatów                     50/3 pkt
  8.Werewolves Wąbrzeźno           47/3 pkt
  9.Rugby Team Olsztyn               46/3 pkt
10.Szarża Grudziądz                    43/3 pkt
11.Budowlani Łódź SA                  19/1 pkt
12.Kaskada Szczecin                   18/1 pkt
13.KS Budowlani Łódź                  18/1 pkt          
 
Ireneusz Pietrak
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 09 KNK7: Powołania na Dubai 7's

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 106

10.335.901 liczba odwiedzin od
01.01.2014