POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 164

8.471.595 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPS7: III Turniej w Gnieźnie17.10.2016


III  Turniej Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7 odbył się w niedzielę, 16.10.2016 r w Gnieźnie na obiektach przy ulicy Strumykowej. Na turniej nie dojechała drużyna Orkana Sochaczew i ostatecznie w turnieju zagrało 15 ekip. Po korekcie nowy podział grup ukształtował się j/n 
 
Dywizja I    Grupa A: 1.Posnania, 4.GTR Tytan Gniezno, 5.Czarni Pruszcz Gdańsk
                 Grupa B: 2.Budowlani Łódź SA, 3.Lechia Gdańsk, 6.Ogniwo Sopot
Dywizja II   Grupa C: 7.Pogoń Siedlce, 10.Rugby Bełchatów, 11.Rugby Team Olsztyn
                 Grupa D: 8.Szarża Grudziądz, 9.AZS AWFiS Gdańsk, 12.WSR Werewolves Wąbrzeźno
Dywizja III  Grupa E: 13.Rugby Szczecinek, 14.Rugby Klub Toruń, 15.Kaskada Szczecin                                   
            
Tytan - Czarni                      33:5 (14:5)
AZS AWFiS - Werewolves    55:0 (29:0)
Lechia - BŁSA                      10:7 (5:0)
Kaskada -Toruń                   41:0 (17:0)
Bełchatów - Olsztyn              31:0 (26:
Szarża - AZS AWFiS              0:31 (0;19)
Posnania - Tytan                   17:21 (7:14)
Kaskada - Szczecinek           39:0 (17:0)
Ogniwo - Lechia                    0:41 (0:17)
Pogoń - Bełchatów                12:0 (12:0)
Szarża - Werewolves           15:5 (5:5)
Czarni - Posnania                   7:31 (7:12)
Szczecinek - Toruń                 5:14 (5:14)          
Ogniwo - BŁSA                      0:29 (0:19)                    
Pogoń - Olsztyn                     38:0 (24:0)
 
Półfinały
Szarża - Olsztyn                     10:17 (10:0)
Bełchatów - Werewolves       29:0 (12:0)
Pogoń - Ogniwo                     14:21 (14:14)
AZS AWFiS - Czarni               5:43 (5:14)
Tytan - BŁSA                         17:12 (5:12)
Lechia - Posnania                   14:28 (7:14) 
        
Finały
o XI m.  Szarża - Werewolves  15:0 (5:0)
o IX m   Olsztyn Bełchatów        17:10 (5:0)
o VII m  AZS AWFiS - Pogoń      19:17 (12:7)
o V m    Czarni - Ogniwo            45:12 (19:7)
o III m   BŁSA - Lechia              21:19 (7:5)
o I m    Tytan - Posnania          19:14 (14:14) (7:14)
 
Klasyfikacja III Turnieju MPS 7 w Gnieźnie
1.GTR Tytan Gniezno 25 pkt.; 2.Posnania Poznań 23 pkt.; 3.Master Pharm Budowlani Łódź SA 22 pkt.; 4.RC Lechia Gdańsk 21 pkt.; 5.Czarni Pruszcz Gdański 20 pkt.; 6.Ogniwo Sopot 19 pkt.; 7.AZS AWFiS Gdańsk 18 pkt.; 8.Pogoń Siedlce 17 pkt.; 9.Rugby Team Olsztyn 16 pkt.; 10.Rugby Bełchatów 15 pkt.; 11.Szarża Grudziądz 14 pkt.; 12.WSR Werewolves Wąbrzeźno 13 pkt.; 13.Kaskada Szczecin 12 pkt.; 14. Rugby Klub Toruń 11 pkt.; 15.Rugby Szczecinek 10 pkt. 
 
Klasyfikacja MPS 7 po III Turniejach
1.Master Pharm Budowlani Łódź SA 70/3 pkt.; 2.Posnania Poznań 69/3 pkt.; 3.Lechia Gdańsk 65/3 pkt.; 4.GTR Tytan Gniezno 63/3 pkt.; 5.Czarni Pruszcz Gdański 58/3 pkt.; 6.Ogniwo Sopot 53/3 pkt.; 7.Pogon Siedlce 48/3 pkt.; 8.AZS AWFiS Gdańsk 48/3 pkt.; 9.RC Orkan Sochaczew 44/2 pkt.; 10.Szarża Grudziądz 43/3 pkt.; 11.Rugby Klub Bełchatów 40/3 pkt.; 12.Rugby Team Olsztyn 40/3 pkt.; 13.Juvenia Kraków 38/2 pkt.; 14.WSR Werewolves Wąbrzeźno 35/3 pkt.; 15.Rugby Klub Toruń 29/3 pkt.; 16.Rugby Szczecinek 18/2 pkt.; 17.Rugby Klub Unisław 12/1 pkt.; 18.Kaskada Szczecin 12/1 pkt.   
 
Klasyfikacja Super 7 po V turniejach MPS7 + PPR7
1.GTR Tytan Gniezno 74/4 pkt.; 2.Czarni Pruszcz Gdański 73/4 pkt.; 3.Master Pharm Budowlani Łódź SA 70/3 pkt.; 4.Posnania Poznań 69/3 pkt.; 5.RC Lechia Gdańsk 65/3 pkt.; 6.Ogniwo Sopot 53/3 pkt.; 7.RK Bełchatów 49/4 pkt.; 8.Pogoń Siedlce 48/3 pkt.; 9.AZS AWFiS Gdańsk 48/3 pkt.; 10.RC Orkan Sochaczew 44/2 pkt.; 11.Szarża Grudziądz 43/3 pkt.; 12.Rugby Team Olsztyn 40/3 pkt.; 13.Juvenia Kraków 38/2 pkt.; 14.WSR Werewolves Wąbrzeźno 35/3 pkt.; 15. Rugby Klub Toruń 28/3 pkt.; 16.Husar Bolesławiec 24/2 pkt.; 17.Rugby Szczecinek 22/2 pkt.; 18.Kaskada Szczecin 21/2 pkt.; 19.RK Unisław 12/1 pkt; 20.Miedziowi Lubin 7/1 pkt.; 21.RK Zduńska Wola 7/1 pkt.; 22.Black Gryffin Świdnica 5/1 pkt.; 23.Mazovia Mińsk Mazowiecki 5/1 pkt.; 24.RC Brandis 3/1 pkt.; 25.Husaria Kalisz 3/1 pkt.; 26.RC Lipsk 1/1 pkt.; 27.AZS Rzeszów 1/1 pkt.   
 
Ireneusz Pietrak
 
II Liga - Runda I - Kolejka IV Zarządzenia Komisji Gier i Dyscypliny

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 164

8.471.595 liczba odwiedzin od
01.01.2014