MP Kobiet 7 U16: Złoto dla Juvenii19.07.2020

W sobotę, 18 lipca 2020, na stadionie Juveni Kraków, odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski Kobiet U16 w Rugby 7, którego organizatorem była Juvenia Kraków. Do rozgrywek zgłosiło się 5 drużyn: Juvenia Kraków, Rugby Kobiet KS Budowlani Łódź, Venol Atomówki Łódź, Ogniwo Sopot Women's Rugby i Amazonki KS Budowlani Lublin. Turniej stał na dobrym poziomie sportowym, a bezkonkurencyjna była drużyna gospodyń - Juvenii Kraków, drugie miejsce zajęła drużyna Rugby Kobiet KS Budowlani Łódź, trzecie miejsce przypadło Ogniwu Sopot Women's Rugby, czwarte były Amazonki KS Budowlani Lublin, a piąte Venol Atomówki Łódź.

Złoty medal Mistrzostw Polski wywalczyła, po raz trzeci z rzędu Juvenia Kraków, srebrny zdobyły zawodniczki Rugby Kobiet KS Budowlani Łódź, a brązowy drużyna Ogniwa Sopot Women's Rugby.

Turniej sędziowali Mateusz Ingarden (sędzia główny) i Przemysław Filar.
Specjalne podziękowania za wysoki poziom organizacji zawodów należą się działaczom Juvenii Kraków i wszystkim osobom zaangażowanym. Dziękujemy również sponsorom turnieju, firmom Bielenda i Gonga, za nagrody dla uczestniczek.

W załączniku wyniki i klasyfikacja końcowa Mistrzostw Polski Kadetek w Rugby 7.