banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MP Kadetów: Dzień pierwszy26.06.2016


Komunikat Nr 1 Mistrzostw Polski Kadetów w Rugby, Łódź 25.06.2016
 
Posnania Poznań v Arka Gdynia 7:12 (7:0)
Posnania: Dębiński Oskar 7.
Arka: Kluk Adrian 7, Żywulko Mirosław 5.
Żółta kartka: Studziński Marcin (Arka)
 
Juvenia Kraków v Budowlani Lublin 24:5 (7:5)
Juvenia: Jurczyński Michał 10, Kos Dariusz 5, Janeczko Bartłomiej 5, Knowa Robert 4.
Budowlani: Tomaszewski Dominik 5.
 
Lechia Gdańsk v Budowlani Łódź 7:31 
Lechia: Markowski Jakub 5, Wiśniewski Tomasz 2.
Budowlani: Szmajewski Jakub 11, Białek Igor 10, Nejc Wojciech 5, Piórkowski Filip 5.
 
Orkan Sochaczew v Arka Gdynia 24:3 (12:0)
Orkan: Szufliński Kacper 9, Gołębiowski Antek 5, Szwarc Michał 5, Mroziński Jan 5.
Arka: Kluk Adrian 3.
 
Budowlani Lublin v Lechia Gdańsk 14:12 (7:5)
Budowlani: Ilczak Rafał 5, Kędzierski Grzegorz 5, Siedlecki Paweł 4.
Lechia: Grynder Kacper 10, Niespodziany Olaf 2.
 
Posnania Poznań v Juvenia Kraków 3:31 (0:17) 
Posnania: Dębiński Oskar 3.
Juvenia: Knowa Robert 6, Socha Aleksander 5, Morus Marcin 5, Krzykawski Marcjan 5, Wańczyk Daniel 5, Bryl Artur 5.
 
Budowlani Łódź v Orkan Sochaczew 0:0
 
Tabela
1. Juvenia Kraków – 6 pkt. (55:8)
2. Budowlani Łódź – 5 pkt. (31:7)
3. Orkan Sochaczew – 5 pkt. (24:3)
4. Budowlani Lublin – 4 pkt. (19:36)
5. Arka Gdynia – 4 pkt. (15:31)
6. Lechia Gdańsk – 2 pkt. (19:45)
7. Posnania Poznań – 2 pkt. (10:43)
  
Sędzia główny
Wiesław Piotrowicz
 
Mecz o III miejsce dla Ogniwa Anglia Mistrzem Świata U20
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 04.04.2019 - 05.04.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 1 5
2 Budowlani Łódź SA 1 5
3 MKS Pogoń Siedlce 1 5
4 RC Lechia Gdańsk 1 5
5 KS Budowlani Lublin 1 4
6 RC Orkan Sochaczew 1 1
7 OKS Skra Warszawa 1 1
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0
9 KS Budowlani Łódź 1 0
10 RC Arka Gdynia 1 0