POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MP Kadetów: Dzień drugi27.06.2016


Komunikat Nr 2 Mistrzostw Polski Kadetów w Rugby, Łódź 26.06.2016
 
Juvenia Kraków v Arka Gdynia 12:0 (7:0) 
Juvenia: Jurczyński Michał 5, Janeczko Bartłomiej 5, Knowa Robert 2.
 
Posnania Poznań v Budowlani Łódź 6:22 (3:17)
Posnania: Dębiński Oskar 6.
Budowlani: Piórkowski Filip 7, Puchalski Tomasz 5, Olejnik Patryk 5, Białek Igor 5.
 
Budowlani Lublin v Orkan Sochaczew 7:12 (0:7)
Budowlani: Tomaszewski Dominik 5, Siedlecki Paweł 2.
Orkan: Misiak Sebastian 5, Mroziński Jan 5, Szufliński Kacper 2.
Żółta kartka: Tarmanowski Max (Orkan), Gołębiowski Antek (Orkan).
 
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 7:17 (7:10)
Arka: Pacierznicki Kacper 5, Kluk Adrian 2.
Lechia: Szalkiewicz Nikodem 10, Wiejak Jakub 5, Wiśniewski Tomasz 2. 
 
Budowlani Łódź v Juvenia Kraków 10:14 (10:7)
Budowlani: Szmajewski Jakub 5, Lewandowski Hubert 5.
Juvenia: Jurczyński Michał 10, Knowa Robert 4.
 
Budowlani Lublin v Posnania Poznań 12:10 (12:3)  
Budowlani: Kociuba Mateusz 5, Dec Jakub 5, Siedlecki Paweł 2. 
Posnania: Dębiński Oskar 5, Adamiak Krystian 5.
 
Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 0:24 (0:12)
Orkan: Zieliński Kamil 9, Chmielewski Michał 5, Szwarc Michał 5, Tarmanowski Max 5.
Żółta kartka: Książek Patryk (Orkan). 
 
Tabela
1.   Juvenia Kraków – 12 pkt. (81:18)
2.   Orkan Sochaczew – 11 pkt. (60:10)
3.   Budowlani Łódź – 9 pkt. (63:27)
4.   Budowlani Lublin – 8 pkt. (38:58)
5.   Arka Gdynia – 6 pkt. (22:60)
6.   Lechia Gdańsk – 6 pkt. (36:76)
7.   Posnania Poznań – 4 pkt. (26:77)
  
Sędzia główny
Wiesław Piotrowicz
 
Zdjęcia Andrzej Jabłoński
 
Tournee europejskich drużyn, weekend 03 Najskuteczniejsi rugbiści ligi!
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11