POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 160

8.443.271 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MP Kadetów: Dzień drugi27.06.2016


Komunikat Nr 2 Mistrzostw Polski Kadetów w Rugby, Łódź 26.06.2016
 
Juvenia Kraków v Arka Gdynia 12:0 (7:0) 
Juvenia: Jurczyński Michał 5, Janeczko Bartłomiej 5, Knowa Robert 2.
 
Posnania Poznań v Budowlani Łódź 6:22 (3:17)
Posnania: Dębiński Oskar 6.
Budowlani: Piórkowski Filip 7, Puchalski Tomasz 5, Olejnik Patryk 5, Białek Igor 5.
 
Budowlani Lublin v Orkan Sochaczew 7:12 (0:7)
Budowlani: Tomaszewski Dominik 5, Siedlecki Paweł 2.
Orkan: Misiak Sebastian 5, Mroziński Jan 5, Szufliński Kacper 2.
Żółta kartka: Tarmanowski Max (Orkan), Gołębiowski Antek (Orkan).
 
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 7:17 (7:10)
Arka: Pacierznicki Kacper 5, Kluk Adrian 2.
Lechia: Szalkiewicz Nikodem 10, Wiejak Jakub 5, Wiśniewski Tomasz 2. 
 
Budowlani Łódź v Juvenia Kraków 10:14 (10:7)
Budowlani: Szmajewski Jakub 5, Lewandowski Hubert 5.
Juvenia: Jurczyński Michał 10, Knowa Robert 4.
 
Budowlani Lublin v Posnania Poznań 12:10 (12:3)  
Budowlani: Kociuba Mateusz 5, Dec Jakub 5, Siedlecki Paweł 2. 
Posnania: Dębiński Oskar 5, Adamiak Krystian 5.
 
Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 0:24 (0:12)
Orkan: Zieliński Kamil 9, Chmielewski Michał 5, Szwarc Michał 5, Tarmanowski Max 5.
Żółta kartka: Książek Patryk (Orkan). 
 
Tabela
1.   Juvenia Kraków – 12 pkt. (81:18)
2.   Orkan Sochaczew – 11 pkt. (60:10)
3.   Budowlani Łódź – 9 pkt. (63:27)
4.   Budowlani Lublin – 8 pkt. (38:58)
5.   Arka Gdynia – 6 pkt. (22:60)
6.   Lechia Gdańsk – 6 pkt. (36:76)
7.   Posnania Poznań – 4 pkt. (26:77)
  
Sędzia główny
Wiesław Piotrowicz
 
Zdjęcia Andrzej Jabłoński
 
Tournee europejskich drużyn, weekend 03 Najskuteczniejsi rugbiści ligi!

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 9% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 8%

Wszystkich głosów 160

8.443.271 liczba odwiedzin od
01.01.2014