POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 77

10.020.501 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MP Kadetów: Dzień drugi27.06.2016


Komunikat Nr 2 Mistrzostw Polski Kadetów w Rugby, Łódź 26.06.2016
 
Juvenia Kraków v Arka Gdynia 12:0 (7:0) 
Juvenia: Jurczyński Michał 5, Janeczko Bartłomiej 5, Knowa Robert 2.
 
Posnania Poznań v Budowlani Łódź 6:22 (3:17)
Posnania: Dębiński Oskar 6.
Budowlani: Piórkowski Filip 7, Puchalski Tomasz 5, Olejnik Patryk 5, Białek Igor 5.
 
Budowlani Lublin v Orkan Sochaczew 7:12 (0:7)
Budowlani: Tomaszewski Dominik 5, Siedlecki Paweł 2.
Orkan: Misiak Sebastian 5, Mroziński Jan 5, Szufliński Kacper 2.
Żółta kartka: Tarmanowski Max (Orkan), Gołębiowski Antek (Orkan).
 
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 7:17 (7:10)
Arka: Pacierznicki Kacper 5, Kluk Adrian 2.
Lechia: Szalkiewicz Nikodem 10, Wiejak Jakub 5, Wiśniewski Tomasz 2. 
 
Budowlani Łódź v Juvenia Kraków 10:14 (10:7)
Budowlani: Szmajewski Jakub 5, Lewandowski Hubert 5.
Juvenia: Jurczyński Michał 10, Knowa Robert 4.
 
Budowlani Lublin v Posnania Poznań 12:10 (12:3)  
Budowlani: Kociuba Mateusz 5, Dec Jakub 5, Siedlecki Paweł 2. 
Posnania: Dębiński Oskar 5, Adamiak Krystian 5.
 
Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 0:24 (0:12)
Orkan: Zieliński Kamil 9, Chmielewski Michał 5, Szwarc Michał 5, Tarmanowski Max 5.
Żółta kartka: Książek Patryk (Orkan). 
 
Tabela
1.   Juvenia Kraków – 12 pkt. (81:18)
2.   Orkan Sochaczew – 11 pkt. (60:10)
3.   Budowlani Łódź – 9 pkt. (63:27)
4.   Budowlani Lublin – 8 pkt. (38:58)
5.   Arka Gdynia – 6 pkt. (22:60)
6.   Lechia Gdańsk – 6 pkt. (36:76)
7.   Posnania Poznań – 4 pkt. (26:77)
  
Sędzia główny
Wiesław Piotrowicz
 
Zdjęcia Andrzej Jabłoński
 
Tournee europejskich drużyn, weekend 03 Najskuteczniejsi rugbiści ligi!

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 75% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 5% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 77

10.020.501 liczba odwiedzin od
01.01.2014