POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.290.173 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPK7 U16: Drugi turniej dla Juvenii20.05.2018

 
W sobotę, 19 maja br. w Łodzi na stadionie przy ul. Górniczej 5 odbył się drugi z cyklu trzech turniejów Mistrzostw Polski Kobiet 7 U16, organizatorem był Klub Sportowy Budowlani. 
Trzeci, finałowy turniej odbędzie się 9 czerwca br. w Rumii, termin zgłoszeń do 27 maja br.
 
Eliminacje
Budowlani Łódź v Warriors Nowogrodziec 22:0
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków 7:24
Arka Rumia v BBRC Łódź II 44:0
Ogniwo Sopot v BBRC Łódź I 0:19
Warriors Nowogrodziec v Orkan Sochaczew 5:24
Juvenia Kraków v Budowlani Łódź 26:5
BBRC Łódź II v Ogniwo Sopot 5:7
BBRC Łódź I v Arka Rumia 17:12
Juvenia Kraków v Warriors Nowogrodziec 36:0
Budowlani Łódź v Orkan Sochaczew 0:12
BBRC Łódź I v BBRC Łódź II 41:0
Arka Rumia v Ogniwo Sopot 17:0
 
Półfinały 5-8: 
KS Budowlani Łódź v BBRC Łódź II 24:0
Warriors Nowogrodziec v Ogniwo Sopot 0:42
Półfinały 1-4: 
Orkan Sochaczew v BBRC Łódź 0:24
Juvenia Kraków v Arka Rumia 26:5
 
Finały:
O VII miejsce: Warriors Nowogrodziec v BBRC Łódź II 7:20 
O V miejsce: KS Budowlani Łódź v Ogniwo Sopot 17:0
O III miejsce: Orkan Sochaczew v Arka Rumia 12:17
O I miejsce: Juvenia Kraków v BBRC Łódź 15:0
 
Klasyfikacja turnieju w Łodzi:
1. RzKS Juvenia Kraków
2. Atomówki BBRC Łódź I
3. RC Arka Rumia Gladiatorki
4. RC Orkan Sochaczew Tygrysice
5. Rugby Kobiet KS Budowlani Łódź
6. Ogniwo Sopot Women's Rugby
7. Atomówki BBRC Łódź II
8. Warriors Nowogrodziec
 
Klasyfikacja po II turniejach:
1. RzKS Juvenia Kraków                     38
2. Atomówki BBRC Łódź I                   34
3. RC Arka Rumia Gladiatorki            30
4. RC Orkan Sochaczew Tygrysice    24
    Rugby Kobiet KS Budowlani Łódź  24
6. Ogniwo Sopot Women's Rugby     18
7. Atomówki BBRC Łódź II                  14
8. Warriors Nowogrodziec                  10
 
Zbigniew Grądys
 
I liga - Kolejka V 7: GPS 2018 - Moskwa

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.290.173 liczba odwiedzin od
01.01.2014