POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.570.471 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPK7: Rozegrano półfinały gr. południowej01.05.2016


II Turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Kadetów w Rugby 7 grupy południowej odbył się 30.04.2016 na Narodowym Centrum Rugby 7 w Krakowie - Nowej Hucie.
 
Grupa A: 1.Budowlani Lublin, 4.Juvenia Kraków, 5.BBRC Łódź, 8 KS Rugby Wrocław
Grupa B: 2.KS Budowlani Łódź, 3.RC Orkan Sochaczew, 6.Pogoń Siedlce, 7.Husar Bolesławiec
 
Eliminacje
B/Lublin - Wrocław     44:0 (24:0)
B/Łódż - Husar           53:0 (22:0)
Juvenia - BBRC          28:12 (14:12)
Wrocław - BBRC         5:36 (5:19)
B/Lublin - Juvenia      21:12 (21:0)
B/Łódź - Orkan          15:7 (5:7)
Juvenia - Wrocław      49:0 (35:0)
Orkan - Husar            52:0 (17:0)
BBRC - B/Lublin          0:40 (0:21)
Kolejność grupy A: 1.Budowlani Lublin; 2.Juvenia Kraków; 3.BBRC Łódź; 4.KS Rugby Wrocław
Kolejność grupy B: 1.Budowlani Łódź; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.Husar Bolesławiec
 
Półfinały
B/Łódź - Juvenia       26:5 (12:5)
B/Lublin - Orkan        21:14 (21:7)
 
Finały
o V m      BBRC - Husar          37:0 (15:0)
o III m     Juvenia - Orkan         0:22 (0:12)
o I m       B/Łódź - B/Lublin       7:17 (7:7)
 
Klasyfikacja II Turnieju Półfinałowego MPK 7 gr. południowa
1.Budowlani Lublin     awans do turnieju finałowego
2.KS Budowlani Łódź         j.w.
3.RC Orkan Sochaczew     j,w.
4.Juvenia Kraków              j.w.
5.BBRC Łódź                    j.w.
6.Husar Bolesławiec
7.KS Rugby Wrocław
 
Turniej finałowy z udziałem ośmiu drużyn odbędzie się 11.06.2016 r. w Lublinie 
  
Ireneusz Pietrak
 
PNE: Ukraina v Szwecja 23:10 Blikkies Groenewald dla RugbyWeb

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.570.471 liczba odwiedzin od
01.01.2014