POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPJ U18/OOM: Terminarz spotkań01.07.2016

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Bolesławcu 18-23.07.2016
 
W dniu 18 lipca w Bolesławcu rozpocznie się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18. W turnieju wystąpi 6 drużyn z Gdańska, Gdyni, Jarocina, Łodzi, Lublina i Sochaczewa.
Przyjazd ekip 18 lipca 2016 do godz. 19.00
Kolacja 19.00-20.00
Odprawa techniczna godz. 20.45 (Hotel Prnjavor, ul. II Armii Wojska Polskiego 21)
* przypominam o przesłaniu odpowiednich list i druków do organizatora
* przypominam o konieczności posiadania ważnych badań, licencji oraz zgód rodziców
 
Oficjalne otwarcie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży / Mistrzostw Polski Juniorów
19 lipca godz. 9.30 Stadion MOSiR ul. Spacerowa 24
Przypominam, iż finansowana przez MSiT ilość osób w drużynie wynosi 27 osób: 23 zawodników oraz 4 opiekunów (trenerzy, kierownik, fizjoterapeuta)
 
Ranking: 1. Budowlani Łódź; 2. Arka Gdynia; 3. Orkan Sochaczew; 4. Lechia Gdańsk; 5. Budowlani Lublin; 6. Sparta Jarocin
 
Ranking ustalony na podstawie: 
- miejsca 1 - 2 określone na podstawie regulaminu (nr 1 - z grupy eliminacyjnej gdzie jest większa ilość drużyn - centrum/wschód/południe)
- miejsca 3 - 4 na (drużyny, które zajęły 2 miejsce w swoich grupach w eliminacjach o wyższym miejscu decyduje lepszy bilans dużych punktów na mecz)
- miejsce 5, drużyna, która zajęła 3 miejsce w grupie centrum/południe/wschód
- miejsce 6 drużyna, która wygrała baraż o OOM
 
Grupa A: 1. Budowlani Łódź; 4. Lechia Gdańsk; 5. Budowlani Lublin
Grupa B: 2. Arka Gdynia; 3. Orkan Sochaczew; 6. Sparta Jarocin
 
Dzień I (19.07.2016)
4 - 5 Lechia Gdańsk - Budowlani Lublin godz. 10.00
2 - 3 Arka Gdynia - Orkan Sochaczew godz. 11.15
1 - 6 Budowlani Łódź - Sparta Jarocin godz. 12.30
 
Dzień II (20.07.2016)
1 - 4 Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk, godz. 10.00
3 - 6 Orkan Sochaczew - Sparta Jarocin, godz. 11.15
2 - 5 Arka Gdynia - Budowlani Lublin, godz. 12.30
 
Dzień III (21.07.2016)
1 - 5 Budowlani Łódź - Budowlani Lublin, godz. 10.00
2 - 6 Arka Gdynia - Sparta Jarocin, godz. 11.15
4 - 3 Lechia Gdańsk - Orkan Sochaczew, godz. 12.30
 
Dzień IV (22.07.2016)
Dzień wolny
 
Dzień V (23.07.2016)
Finały
Na podstawie wspólnej tabeli po rozegranych przez każdą drużynę 3 meczach, 
o miejsca 5-6; godz. 10.00
o miejsca 3-4; godz. 11.15
o miejsca 1-2. godz. 12.30
Oficjalne zakończenie imprezy 23.07.2016, godzina 13.45
 
Maciej Sylwester Misiak
 
Zarząd Sezon startuje 10 września!
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11