POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.552.805 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPJ U18/OOM: Terminarz spotkań01.07.2016

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Bolesławcu 18-23.07.2016
 
W dniu 18 lipca w Bolesławcu rozpocznie się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18. W turnieju wystąpi 6 drużyn z Gdańska, Gdyni, Jarocina, Łodzi, Lublina i Sochaczewa.
Przyjazd ekip 18 lipca 2016 do godz. 19.00
Kolacja 19.00-20.00
Odprawa techniczna godz. 20.45 (Hotel Prnjavor, ul. II Armii Wojska Polskiego 21)
* przypominam o przesłaniu odpowiednich list i druków do organizatora
* przypominam o konieczności posiadania ważnych badań, licencji oraz zgód rodziców
 
Oficjalne otwarcie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży / Mistrzostw Polski Juniorów
19 lipca godz. 9.30 Stadion MOSiR ul. Spacerowa 24
Przypominam, iż finansowana przez MSiT ilość osób w drużynie wynosi 27 osób: 23 zawodników oraz 4 opiekunów (trenerzy, kierownik, fizjoterapeuta)
 
Ranking: 1. Budowlani Łódź; 2. Arka Gdynia; 3. Orkan Sochaczew; 4. Lechia Gdańsk; 5. Budowlani Lublin; 6. Sparta Jarocin
 
Ranking ustalony na podstawie: 
- miejsca 1 - 2 określone na podstawie regulaminu (nr 1 - z grupy eliminacyjnej gdzie jest większa ilość drużyn - centrum/wschód/południe)
- miejsca 3 - 4 na (drużyny, które zajęły 2 miejsce w swoich grupach w eliminacjach o wyższym miejscu decyduje lepszy bilans dużych punktów na mecz)
- miejsce 5, drużyna, która zajęła 3 miejsce w grupie centrum/południe/wschód
- miejsce 6 drużyna, która wygrała baraż o OOM
 
Grupa A: 1. Budowlani Łódź; 4. Lechia Gdańsk; 5. Budowlani Lublin
Grupa B: 2. Arka Gdynia; 3. Orkan Sochaczew; 6. Sparta Jarocin
 
Dzień I (19.07.2016)
4 - 5 Lechia Gdańsk - Budowlani Lublin godz. 10.00
2 - 3 Arka Gdynia - Orkan Sochaczew godz. 11.15
1 - 6 Budowlani Łódź - Sparta Jarocin godz. 12.30
 
Dzień II (20.07.2016)
1 - 4 Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk, godz. 10.00
3 - 6 Orkan Sochaczew - Sparta Jarocin, godz. 11.15
2 - 5 Arka Gdynia - Budowlani Lublin, godz. 12.30
 
Dzień III (21.07.2016)
1 - 5 Budowlani Łódź - Budowlani Lublin, godz. 10.00
2 - 6 Arka Gdynia - Sparta Jarocin, godz. 11.15
4 - 3 Lechia Gdańsk - Orkan Sochaczew, godz. 12.30
 
Dzień IV (22.07.2016)
Dzień wolny
 
Dzień V (23.07.2016)
Finały
Na podstawie wspólnej tabeli po rozegranych przez każdą drużynę 3 meczach, 
o miejsca 5-6; godz. 10.00
o miejsca 3-4; godz. 11.15
o miejsca 1-2. godz. 12.30
Oficjalne zakończenie imprezy 23.07.2016, godzina 13.45
 
Maciej Sylwester Misiak
 
Zarząd Sezon startuje 10 września!

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.552.805 liczba odwiedzin od
01.01.2014