POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPJ U18/OOM: Terminarz i sędziowie18.07.2016


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/ Mistrzostwa Polski Juniorów odbędzie się w Bolesławcu 18-23.07.2016, imprezę poprowadzi sześciu sędziów.
 
Przewodniczący Kolegium Sędziów i jednocześnie sędzia główny imprezy Wiesław Piotrowicz, wyznaczył do prowadzenia zawodów sześciu arbitrów, będą to: Hubert Bedyński, Adrian Pawlik, Grzegorz Piaskowski, Dariusz Reks, Michał Rogowski i Mirosław Szczepański.
 
Grupa A: 1. Budowlani Łódź; 4. Lechia Gdańsk; 5. Budowlani Lublin
Grupa B: 2. Arka Gdynia; 3. Orkan Sochaczew; 6. Sparta Jarocin
 
Dzień 0 (18.07.2016)
Przyjazd ekip do godz. 19.00
Odprawa techniczna, godz. 20.45 (Hotel Prnjavor, ul. II Armii WP 21)
 
Dzień I (19.07.2016)
Oficjalne otwarcie, godz. 9.30
4 - 5 Lechia Gdańsk - Budowlani Lublin, godz. 10.00
2 - 3 Arka Gdynia - Orkan Sochaczew, godz. 11.15
1 - 6 Budowlani Łódź - Sparta Jarocin, godz. 12.30
 
Dzień II (20.07.2016)
1 - 4 Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk, godz. 10.00
3 - 6 Orkan Sochaczew - Sparta Jarocin, godz. 11.15
2 - 5 Arka Gdynia - Budowlani Lublin, godz. 12.30
 
Dzień III (21.07.2016)
1 - 5 Budowlani Łódź - Budowlani Lublin, godz. 10.00
2 - 6 Arka Gdynia - Sparta Jarocin, godz. 11.15
4 - 3 Lechia Gdańsk - Orkan Sochaczew, godz. 12.30
 
Dzień IV (22.07.2016)
Dzień wolny
 
Dzień V (23.07.2016) - Finały
Na podstawie wspólnej tabeli po rozegranych przez każdą drużynę 3 meczach
o miejsca 5-6; godz. 10.00
o miejsca 3-4; godz. 11.15
o miejsca 1-2. godz. 12.30
Oficjalne zakończenie imprezy godz. 13.45
 
Maciej Sylwester Misiak
 
7: GPS Gdynia - dzień drugi Grand Prix Sevens Gdynia 2016
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11