POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 106

10.335.987 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPJ U18/OOM: Terminarz i sędziowie18.07.2016


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/ Mistrzostwa Polski Juniorów odbędzie się w Bolesławcu 18-23.07.2016, imprezę poprowadzi sześciu sędziów.
 
Przewodniczący Kolegium Sędziów i jednocześnie sędzia główny imprezy Wiesław Piotrowicz, wyznaczył do prowadzenia zawodów sześciu arbitrów, będą to: Hubert Bedyński, Adrian Pawlik, Grzegorz Piaskowski, Dariusz Reks, Michał Rogowski i Mirosław Szczepański.
 
Grupa A: 1. Budowlani Łódź; 4. Lechia Gdańsk; 5. Budowlani Lublin
Grupa B: 2. Arka Gdynia; 3. Orkan Sochaczew; 6. Sparta Jarocin
 
Dzień 0 (18.07.2016)
Przyjazd ekip do godz. 19.00
Odprawa techniczna, godz. 20.45 (Hotel Prnjavor, ul. II Armii WP 21)
 
Dzień I (19.07.2016)
Oficjalne otwarcie, godz. 9.30
4 - 5 Lechia Gdańsk - Budowlani Lublin, godz. 10.00
2 - 3 Arka Gdynia - Orkan Sochaczew, godz. 11.15
1 - 6 Budowlani Łódź - Sparta Jarocin, godz. 12.30
 
Dzień II (20.07.2016)
1 - 4 Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk, godz. 10.00
3 - 6 Orkan Sochaczew - Sparta Jarocin, godz. 11.15
2 - 5 Arka Gdynia - Budowlani Lublin, godz. 12.30
 
Dzień III (21.07.2016)
1 - 5 Budowlani Łódź - Budowlani Lublin, godz. 10.00
2 - 6 Arka Gdynia - Sparta Jarocin, godz. 11.15
4 - 3 Lechia Gdańsk - Orkan Sochaczew, godz. 12.30
 
Dzień IV (22.07.2016)
Dzień wolny
 
Dzień V (23.07.2016) - Finały
Na podstawie wspólnej tabeli po rozegranych przez każdą drużynę 3 meczach
o miejsca 5-6; godz. 10.00
o miejsca 3-4; godz. 11.15
o miejsca 1-2. godz. 12.30
Oficjalne zakończenie imprezy godz. 13.45
 
Maciej Sylwester Misiak
 
7: GPS Gdynia - dzień drugi Grand Prix Sevens Gdynia 2016

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 106

10.335.987 liczba odwiedzin od
01.01.2014