POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 160

8.459.415 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPJ7: poznaliśmy finalistów19.05.2014

Juniorzy Budowlanych Łódź i Posnanii wygrali półfinałowe turnieje Mistrzostw Polski Juniorów w rugby 7. W obu przypadkach były to zwycięstwa przekonujące. Budowlani pokonali w starciu o pierwsze miejsce sochaczewskiego Orkana 43-0, natomiast Poznaniacy w czterech meczach stracili zaledwie jedno przyłożenie!
 
Wyniki – grupa północna:
1. Posnania Poznań – Lechia Gdańsk 24:0 (12:0), 2. Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 29:5 (12:5), 3. Lechia Gdańsk – Szarża Grudziądz 38:0 (17:0), 4. Posnania Poznań – Arka Gdynia 19:5 (5:5), 5. Szarża Grudziądz – Ogniwo Sopot 7:12 (0:5), 6. Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 27:5 (15:0), 7. Posnania Poznań – Ogniwo Sopot 40:0 (26:0), 8. Arka Gdynia – Szarża Grudziądz 26:10, 9. Ogniwo Sopot – Lechia Gdańsk 5:41 (0:24), 10. Posnania Poznań – Szarża Grudziądz 43:0 (22:0).
Klasyfikacja końcowa:
1.Posnania Poznań 12 126-5; 2.Lechia Gdańsk 10 106-34; 3.Arka Gdynia 8 65-61; 4.Ogniwo Sopot 6 22-117; 5.Szarża Grudziądz 4 17-119.
Sędzia Główny: Łukasz Jasiński
Sędziowie Turniejowi: Tomasz Jarowicz, Dariusz Marciniak, Mirosław Szczepański.
 
Wyniki – grupa południowa:
Grupa A: 1.Orkan Sochaczew 2.Czarni w Bytomiu 3.Skra Warszawa;
Grupa B: 1.Budowlani Lublin 2.Budowlani Łódź 3.Legia Warszawa 4.Ciechan Ciechanów
Gry grupowe: Budowlani Lublin – Legia Warszawa  33:0 (12:0), Budowlani Łódź – Ciechan Ciechanów 50:0 (33:0), Orkan Sochaczew – Skra Warszawa 26:7 (12:0), Budowlani Lublin – Ciechan Ciechanów 29:0 (19:0), Budowlani Łódź – Legia Warszawa 50:0 (26:0), Czarni w Bytomiu – Skra Warszawa 0:27 (0:15), Budowlani Lublin – Budowlani Łódź 0:40 (0:28), Legia Warszawa – Ciechan Ciechanów 5:7 (0:0), Orkan Sochaczew – Czarni w Bytomiu 35:0 (28:0).
Finały: mecz o miejsca 5-6: Czarni w Bytomiu – Ciechan Ciechanów 17:0 (10:0); mecz o miejsca 3-4: Skra Warszawa – Budowlani Lublin 17:0 (7:0); mecz o miejsca 1-2: Orkan Sochaczew – Budowlani Łódź 0:43 (0:12).
Klasyfikacja końcowa:
1.Budowlani Łódź 2.Orkan Sochaczew 3.Skra Warszawa 4.Budowlani Lublin 5.Czarni w Bytomiu 6.Ciechan Ciechanów 7.Legia Warszawa.
Sędzia Główny – Wiesław Piotrowicz.
 
W finale (31.05. lub 01.06.) zagrają więc: Posnania, Lechia i Arka z grupy północnej oraz Budowlani Łódź, Orkan, Skra, Budowlani Lublin i Czarni w Bytomiu.
Do środy zostanie podjęta decyzja o ostatecznym miejscu finału, bowiem drużyny z grupy południowej zwróciły się z prośbą przeniesienia go z Trójmiasta i zaproponowały rozegranie go w Warszawie na stadionie Skry.
Dobre występy Polaków w Amsterdam 7′s Ligowe zwycięstwa Lechii i AZS UZ

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 9% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 8%

Wszystkich głosów 160

8.459.415 liczba odwiedzin od
01.01.2014