POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 131

10.812.300 liczba odwiedzin od
01.01.2014

ME U20: Polska v Rosja 5:7108.04.2018


W pierwszym meczu Mistrzostw Europy Championship U20 reprezentacja Polski uległa rówieśnikom z Rosji 5:71 (0:24). Przegrana zmusza naszą reprezentację do walki o miejsca 5-8 i utrzymanie w najwyższej grupie rozgrywkowej, kolejnym przeciwnikiem będzie Ukraina z którą zmierzymy się w środę, 11 kwietnia. W pozostałych meczach Portugalia pokonała Region Centro-Norte 44:0, Hiszpania wygrała z Ukrainą 81:0, a Rumunia niespodziewanie uległa Holandii 38:40.
 
Taveiro 08.04.2018, ćwierćfinał ME U20
Polska v Rosja 5:71 (0:24)
Punkty: Rudziński Oskar 5 (P).
Skład: 01. Potrykus Adrian (47 Wesołowski Dawid), 02. Plesiński Cezary, 03. Gadomski Michał (41 Czapiga Mateusz), 04. Zietkowski Rafał, 05. Kossakowski Milan (63 Majchrzak Szymon), 06. Pacewicz Nicolas (67 Rudziński Oskar), 07. Litwińczuk Adam, 08. Musur Michał (59 Woźniak Daniel) - 09. Drewczyński Kacper - 10. Machlik Dominik (47 Witulski Oskar) - 11. Zielinski Oskar (53 Olejek Krystian), 12. Kinast Dawid, 13. Mańko-Musiał Łukasz, 14. Korusiewicz Arkadiusz - 15. Twardowski Szymon (73 Daszczyk Bartlomiej).
Rezerwa: Kaminski Jakub.
Żółta kartka: Musur Michał.
Sędzia: Vivien Praderie (Francja).
 
We środę, 11 kwietnia br. zostaną rozegrane spotkania półfinałowe w grupie Championship Mistrzostw Europy U20, godziny rozpoczęcia transmisji:
O miejsca 5-8 
11.53 Ukraina v Polska
14.53 Region Centro-Norte v Rumunia
O miejsca 1-4
16.53 Hiszpania v Rosja
18.53 Portugalia v Holandia
Transmisja wszystkich spotkań na RugbyEuropeTV 

I liga - Kolejka I Nabór na stanowisko Managera Reprezentacji XV
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 14% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 131

10.812.300 liczba odwiedzin od
01.01.2014