POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.312.902 liczba odwiedzin od
01.01.2014

ME U19, Ekstraliga, I i II liga, RTDiM23.10.2014

Przed nami kolejny emocjonujący weekend z rugby, rozpoczynają się Mistrzostwa Europy U19, mecze Ekstraligi w II Fazie, końcówki I i II ligi i kolejny Turnieje Dzieci i Młodzieży. 
 
W niedzielę pierwszy mecz na Mistrzostwach Europy rozegra reprezentacja Polski U19, w decydującym meczu o miejska 1-4 lub 5-8 podopieczni Tomasza Borowskiego zagraja z Rosją.
Rozpoczynają się rozgrywki II fazy Ekstraligi, o Mistrzostwo Polski walczą Arka Gdynia, Budowlani Łódź S.A., Lechia Gdańsk i Ogniwo Sopot, a o utrzymanie Juvenia Kraków, Orkan Sochaczew, Pogoń Siedlce i Posnania Poznań. Każdy mecz będzie się liczył dla końcowego układu tabel więc emocji na pewno nie zabraknie.
Dobiegają natomiast jesienne rozgrywki I i II ligi. Na bezpośrednim zapleczu Ekstraligi Budowlani Lublin prowadzą z kompletem punktów mając jeden zaległy mecz do rozegrania, mogą wiec w tej rundzie stracić pozycję lidera gdy Skra wygra w Łodzi z Budowlanymi. Natomiast lider II ligi jedzie na ostatni mecz do Zielonej Góry i chce przywieźć komplet punktów.
Tylko jeden turniej odbędzie się w cyklu Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży, gospodarzem będą KS Budowlani Łódź.
 
Mistrzostwa Europy U19 – Ćwierćfinał – 26.10.2014 
Rosja - Polska (niedziela, godz. 13.00) 
 
Ekstraliga Faza II – runda I – 25.10.2014
Grupa mistrzowska
Budowlani Łódź S.A. v Ogniwo Sopot (sobota, godz. 15:00; Jarowicz, Jasiński, Szostek)
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk (sobota, godz. 17:00; Reks, Sienkiewicz, Michalik)
Grupa spadkowa
Juvenia Kraków v RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 15:00; Szczepański, Marciniak, Pantoł)
Pogoń Siedlce v Posnania Poznań (przyłożony 29/30.11.2014)
 
I liga – runda V – 25/26.10.2014
Frogs Warszawa v RC Legia Warszawa (sobota, godz. 14:00; Pawlik, Piotrowicz) 
KS Budowlani Łódź v RKS Skra Warszawa (niedziela, godz. 12:00; Marcinak, Szczepański)
Budowlani Lublin v Alfa Bydgoszcz 98:0 (43:0) /rozegrany awansem 18.10.2014/
 
II liga – runda V – 25/26.10.2014
KS Rugby Wrocław v Chaos Poznań (sobota, godz. 13:00; Wolsza)
Biało-Czarni Nowy Sącz v RC Ruda Śląska (sobota, godz. 11:00; Wilk)
AZS UZ RC Zielona Góra v RC Czarni Pruszcz Gdański (niedziela, godz. 13:00; Bedyński)
 
Turnieje Dzieci i Młodzieży
25.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Łódź
 
Mistrzostwa Europy U19 Ekstraliga w internecie

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.312.902 liczba odwiedzin od
01.01.2014